Elektronik İtopya Bahar indirimleri

Cok teşekkürler. Padler degisir sizin dediginiz gibi ama basustu biraz problem sanirsam. Kendim harici mikrofon kullanıyorum zaten hiç onemli degil benim icin mikrofon performansi. Rahatlik nasıl uzun sure takinca agri terleme oluyor mu?
Ağır ve konforu düşük bir kulaklık ama ses kalitesi oldukça iyi uzun saatlerde oynayacaksanız bana göre üzecektir.

Cok teşekkürler. Padler degisir sizin dediginiz gibi ama basustu biraz problem sanirsam. Kendim harici mikrofon kullanıyorum zaten hiç onemli degil benim icin mikrofon performansi. Rahatlik nasıl uzun sure takinca agri terleme oluyor mu?

HS80 modeli çok iyi kafa bandı değiştirilebilir ve kulak padleri de kumaş. Fakat çok uzun süredir garip bir stok sorunu var. Resmi olmayan satıcıların fiyatları da çok yüksek.

Fiyatlara bak içler acısı benim merak ettiğim bu firmalar %200 kar edip ellerine ne geçiyor çünkü yurt dışında fiyatlara bakıldığında bu fiyatlar bu kadar uçuk değil bu dudak uçuklatan karı kullanıcıya yedirme politikası nasıl yapılır tarifi nedir bilemedim.

Bazı gözüme çarpan indirimler:

O bu degilde 12.300 liraya iyi bir hazır sistem buldum. Üstüne biraz ekipman ekledim ama iki hafta sonra almayı düsunüyorum sizce iki hafta sürer mi?

O bu degilde 12.300 liraya iyi bir hazır sistem buldum. Üstüne biraz ekipman ekledim ama iki hafta sonra almayı düsunüyorum sizce iki hafta sürer mi?
Herhalde bugün son gün hocam.

"ITOPYA.COM'DA BAHAR FIRSATLARI kampanyası 18/05/2023 18:00 ile 25/05/2023 23:55 tarihleri arasında geçerli olacaktır. "

Şu fiyatlara bakın şaka yapıyorlar ya maliyeti 100 tl olmayan şu ürünün satıldığı fiyat yazıklar olsun bu firmalara.

Geri
Yukarı