Elektronik İtopya bayram indirimleri başladı!

sepette.png

@SadeceYiğit @Kaan Diktaş hocam selam:) G733 ile Razer BlackShark V2 Pro arasında ki 2000TL'lik farka değer mi?
Bütçemi çok fazla zorlayacak Razer. G733 alırsam Razer almadığım için pişman olur muyum?
Arctis 7+ hoşuma gitti.
Bütçe 5.5k mikrofonu hiç kullanmıyorum.
Film, oyun.
Hocam iyi günler @SadeceYiğit

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlersen zaten Razer'dan vazgeçersin. Film ve dizi işleriyle uğraşan biri için çok da hitap etmediğini söylemiş. Zaten mikrofonu da kullanmıyorsan bence gerek yok çünkü kulaklığın kalitesi mikrofonu çok iyi olduğundan tavsiye etmiştim. Ama yine de pişman olursun çünkü kulaklık her yönü ile kalite.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izlersen zaten Razer'dan vazgeçersin. Film ve dizi işleriyle uğraşan biri için çok da hitap etmediğini söylemiş. Zaten mikrofonu da kullanmıyorsan bence gerek yok çünkü kulaklığın kalitesi mikrofonu çok iyi olduğundan tavsiye etmiştim. Ama yine de pişman olursun çünkü kulaklık her yönü ile kalite.

Zaten son 5 ayda oynadığım 2 oyun var Fall Guys o da ilk elden sonra oyundan atıyor bir de brotato:)
Üst düzey Gaming kulaklığa ihtiyacım yok dizi izlemek için kablolu alsam da olur :)

Bu fiyata kaçmaz.

@SadeceYiğit @Kaan Diktaş hocam selam:) G733 ile Razer BlackShark V2 Pro arasında ki 2000TL'lik farka değer mi?
Bütçemi çok fazla zorlayacak Razer. G733 alırsam Razer almadığım için pişman olur muyum?
Arctis 7+ hoşuma gitti.
Bütçe 5.5k mikrofonu hiç kullanmıyorum.
Film, oyun.
Hocam iyi günler @SadeceYiğit

G733 basslar çok az seviye de diye biliyorum. Ben şahsen Razer tercih ederdim. Bütçe çok zorlanıyorsa alabilirsiniz.

Geri
Yukarı