İtopya bilgisayar siparişi kargoya verilmedi

furkheenqq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 2 hafta önceye yakın. (30.09.2002) tarihinde İtopya'dan bilgisayar kasası sipariş ettim. Parasını peşin ödememe rağmen, hala siparişim kargoya dahi verilmedi. Monitör bile aldım başka bir firmadan, monitör evde. 2 haftadır kasa bekliyoruz. Müşteri temsilcileriyle konuşmaktan ben yoruldum, geçtiğimiz cuma kargoya veriliyor dediler, salı oldu yarın veriliyor kargo bizden çıktı dediler. Çarşamba akşamı oldu hala ses soluk yok.
İtopya bilgisayardan herhangi bir ürün almak tamamen rezillik çekmek istiyorum demektir, parayı alırken iyi, ürünü verirken bin kere pişman ediyorlar. Böylesine rezil bir firmadan ürün aldığım için kendime kızıyorum. 2 hafta olmasına rağmen kasa hala kargoya dahi verilmedi. Türlü türlü yalanlarla çocuk oynatıyor gibi bekletiyorlar. Rezillik çekmek isteyenler sipariş verebilir. Tavsiye etmiyorum. İtopya pişmanlıktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen sinirlenmeyin hocam. Belli ki bir sıkıntı var. Çözüm odaklı gidin. Kargo kodu geldi mi ya da hangi kargoya verdilerini söylediler mi? Bizden çıktı demişler çünkü.

Hocam 2 haftadır kız arkadaşımla konuştuğumdan çok bunlarla konuştum, hemen sinirlenmiyorum 😂😂 Nasıl bir kargoymuş,nasıl bir ürünmüş akıl sır ermiyor.. Dün sabah dedi ki, beyefendi verdik ürününüzü,yarın kargo numaranız falan gelir. Kargo no, ürün no falan hiçbir şey yok. ELİMDE TEK BİR İRSALİYE VAR ONDA DA fiyatlar yazmıyor 😂😂😂😂😂

IMG_20221012_210500.jpg

Hocam 2 haftadır kız arkadaşımla konuştuğumdan çok bunlarla konuştum, hemen sinirlenmiyorum 😂😂 Nasıl bir kargoymuş,nasıl bir ürünmüş akıl sır ermiyor.. Dün sabah dedi ki, beyefendi verdik ürününüzü,yarın kargo numaranız falan gelir. Kargo no, ürün no falan hiçbir şey yok. ELİMDE TEK BİR İRSALİYE VAR ONDA DA fiyatlar yazmıyor 😂😂😂😂😂

Eki Görüntüle 1542279
Sabırlı olun. Bende faturamı beş gün bekledim ama geldi sonunda. Adamlar yoğun çalışıyor sürekli bir kampanya yapıyor.

Geri
Yukarı