İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Bu kadar geciken kargo var ise ben sistemi önümüz hafta da beklemeyeyim

@alpella Salı günü demonte kasa ve mouse siparişi verdim, ürünler hazırlanıyor diyor

Deathadder v2 sipariş verdim sanırım çok uzun sürecek gelmesi. 2 gün önce verdik siparişi inşallah erken gelir.

İtopya'yı savunmuyorum ama;

Arkadaşlar bakın yakın zamanda yeni şube açıldı ki bu bir yoğunluk, Kasım indirimleri var oda + bir yoğunluk, genel olarak Türkiye'de indirim olduğu için kargo sıralaması var ve bu da + bir yoğunluk. 4 hafta önce anakart almıştım 1. gün onay 2. gün kargo 4. gün elime ulaştı.

Mesela pazartesi monitör aldım salı onaylandı bugün cuma hala hazırlanıyor diyor tahminimce 7 gün yani haftaya çarşamba kargoya cuma elime ulaşacak aynısı hemen hemen hepiniz için geçerli.

Bankada biriken paranın faizini hayal edemiyorum =) İtopya seviyorsun bu hayatı =D.

Son düzenleyen: Moderatör:
-Kasım başında PC alıp hala bekleyenler var.
-Şikayetvar.com'da şikayetlere bile cevap vermiyorlar.
-Sitede yanıltıcı şekilde 5-7 gün diyor hazır sistemler için aradığınızda en az 2 hafta diyorlar.
- Para iade süreci en az 9 gün
- Müşteri hizmetleri rezalet Kurtlar vadisi tadındalar neredeyse bizi dövecekler.
Bunların bir tık ilerisi parayı alıp ürünü göndermeme
Sence hala haksızlık ediyor muyuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…