İtopya Black Friday kargo gecikmesi

İtopya'yı savunmuyorum ama;

Arkadaşlar bakın yakın zamanda yeni şube açıldı ki bu bir yoğunluk, Kasım indirimleri var oda + bir yoğunluk, genel olarak Türkiye'de indirim olduğu için kargo sıralaması var ve bu da + bir yoğunluk. 4 hafta önce anakart almıştım 1. gün onay 2. gün kargo 4. gün elime ulaştı.

Mesela pazartesi monitör aldım salı onaylandı bugün cuma hala hazırlanıyor diyor tahminimce 7 gün yani haftaya çarşamba kargoya cuma elime ulaşacak aynısı hemen hemen hepiniz için geçerli.

İtopya'yı savunmuyorum ama;

Arkadaşlar bakın yakın zamanda yeni şube açıldı ki bu bir yoğunluk, Kasım indirimleri var oda + bir yoğunluk, genel olarak Türkiye'de indirim olduğu için kargo sıralaması var ve bu da + bir yoğunluk. 4 hafta önce anakart almıştım 1. gün onay 2. gün kargo 4. gün elime ulaştı.

Mesela pazartesi monitör aldım salı onaylandı bugün cuma hala hazırlanıyor diyor tahminimce 7 gün yani haftaya çarşamba kargoya cuma elime ulaşacak aynısı hemen hemen hepiniz için geçerli.
-Kasım başında PC alıp hala bekleyenler var.
-Şikayetvar.com'da şikayetlere bile cevap vermiyorlar.
-Sitede yanıltıcı şekilde 5-7 gün diyor hazır sistemler için aradığınızda en az 2 hafta diyorlar.
- Para iade süreci en az 9 gün
- Müşteri hizmetleri rezalet Kurtlar vadisi tadındalar neredeyse bizi dövecekler.
Bunların bir tık ilerisi parayı alıp ürünü göndermeme
Sence hala haksızlık ediyor muyuz?

Geri
Yukarı