İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Ses için sipariş etmiştim memnun etti beni fazlasıyla. Ayrıca RGB olarak da çok hoş görünüyor. Tuşların üstündeki fontu da sevdim.

Tepkime hızı olarak nasıl? Çünkü şu an 50 TL’lik Piranha kullanıyorum 2070S’li canavar sistemde .

24.11 de siparişini verdiğim DA-4 Demonte sistem bugün kargoya verilmiş, aynı gün siparişini verdiğim mouse için hala beklemedeyim

Amazon diyormub3/5 gune gonderiyoruz? 15 gun paranizi faizde bekletiyoruz.

Anlamadığım şey, müşteri hizmetlerini aradığımda kargolarınız en geç 2 hafta içinde verilir diyor. Ama sitede ürünü alırken en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir diyor. Sahtekarlık değil mi bu ?

Sizde son durum nedir? Bir gelişme var mı?
Hala bekliyorum 23 un de verilen sipariş oyle kala kaldi...
edit sabah hatta burcu hanim
Yuzume telefonu kapatti ve beni engelledi malesef call center artik çalmiyor hat mesgule düşüyor direk. Sanirim tuketici hakem heyetine gitmeliyim ?

Son düzenleme:
20 Kasım'da verdiğim kulaklık siparişi hala kargoya verilmedi. Benden daha sonraki günlerde sipariş veren arkadaşların ürünleri ulaşmış bile. Sanırsam rastgele kargoya veriyorlar belli bir düzenleri yok gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…