itopya.com kulaklık iadesi alıyor mu?

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,
Bugün sipariş verdiğim kulaklık elime geçti.
Kablosuz kulaklık olarak satın aldığım ürün meğersem kablolu olarak kullanılıyormuş. (HyperX Orbit S)
Hatta bunun için konu açıp tavsiye de istemiştim. :(
Hiç kullanmadım acaba iade alır mı? İade sözleşmesinde kulaklığı hijyenik ürün olduğu için iade almadıklarını belirtmiş de?

Merhaba arkadaşlar,
Bugün sipariş verdiğim kulaklık elime geçti.
Kablosuz kulaklık olarak satın aldığım ürün meğersem kablolu olarak kullanılıyormuş. (HyperX Orbit S)
Hatta bunun için konu açıp tavsiye de istemiştim :(
Hiç kullanmadım acaba iade alır mı? İade sözleşmesinde kulaklığı hijyenik ürün olduğu için iade almadıklarını belirtmiş de?
Kutusu açıksa geçmiş olsun. Bütün alışveriş siteleri böyle, kutusunu açmadan nasıl anlayalım arkadaşım. Ama işte kabul etmiyorlar kutu açıkmı hadi bb. Kısacası kutuyu açtıysanız yapıcak birşey yok.

Aslında inceleme videoları yanılttı beni. Kablosuzmuş gibi ürünü incelediler :mad:
Ürün linkini atın bakalım bir belki sizi haklı çıkaracak bir şeyler vardır.
Ürün linkini atın bakalım bir belki sizi haklı çıkaracak bir şeyler vardır.

Ben şimdi biraz baktım nette ayrıca İtopya'nın sitesine de. Her yerde pili şarj etmeniz gerekiyor ama kablosuz değil denmiş. Amazon falan olsaydı satıcı yanlış ürün satın almaktan dolayı iade olabilirdi ama İtopya'yı hiç bilemiyorum. Pahalı da bir kulaklıkmış. Şansınızı deneyin bence siz yine de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı