İtopya.com Sitesi Deneyimim

berkugurtr

Kilopat
Merhabalar, ITOPYA.COM sitesinin nasıl olduğunu merak ettiğim için ucuz yollu bir kasa aradım. xx.05.2017 tarihinde "Power Boost VK-C003B Meshed Panel 300W Atx Siyah Kasa" adlı kasayı almaya karar verdim. Saat 13:25'te kasayı kredi kardı ile satın aldım. Ertesi gün siteye giriş yapıp, siparişler kısmına baktığımda hala ürün hazırlanıyor yazıyordu. (Hazırlanmasının bu kadar uzun süreceğini bilmiyordum. Hepsiburada'dan ve GittiGidiyor'dan aldığımda en geç 17:00'a kadar kargoda oluyordu.) Bende merak edip ITOPYA.COM sitesinin müşteri hizmetlerini aradım. Telefon konuşması ise aynen şöyledir;

2 dakika şarkı çalıyor...
müzik bittikten sonra 10sn bekledim, ardından;
Ben : Alo ?
Temsilci : Alo
Ben : İyi günler, ben ürünüm hakkında bilgi isteyecektim. Yardımcı olur musunuz ?
Temsilci : Ürünü alan kişinin adı nedir ?
Ben : #Babamın adını söyledim.
Bu kısımı tam hatırlamıyorum ama siteye girip ürüne baktım temsilciye "#benim adım, yazıyor." dedim.
Temsilci : Biraz bekleteceğim.
30 saniye daha şarkı çalıyor...
Temsilci : Ürününüz bugün kargolanmış, UPS kargo cumartesi günleri çalışmadığı için ürün en erken pazartesi elinizde olur.
Ben : #Teşekkür edip telefonu kapattım.
Sitede sipariş kısmında güncelleme yapıldı.
Pazartesi kargo geldiğinde ürünün ne durumda olduğunun resmini atarım.

ITOPYA'ya puanım 10 üzerinden en fazla 4'tür.
*Ekte isim yerini karalama sebebim, müşteri hizmetleri güvenlik olarak sadece alan kişinin ismini soruyor.
Söylediğiniz taktirde her türlü şeyi anlatıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    34 KB · Görüntüleme: 482
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı