İtopya deneyimim

Para iade sürecim olmuştu 7 gün dediler sonra o 7 iş günü oldu, 7 iş gününüde geçmişti yanlış hatırlamıyorsam, müşteri hizmetleri berbattan da öte, Vodafone'da 1 saat 10 dakika baz süresi var bazen bu süreye rağmen bağlanamadığım olmuştu 1 saat 10 dakika, el insaf yahu. Kulağıma küpe oldu.

30 dakika civarı bekledim bende ama hemen hemen her müşteri hizmetleri bekletiyor maalesef 1 saat 10 dakikada çok fazla.

Para iadesi içinde İtopya'dan onay aldı bankanin yatırmasını bekliyorum.
Hocam sizi bozmak için söylemiyorum kesinlikle fakat 2021 yılına gelmişiz Online alışverişlerde lütfen sıkıntı olmasın zaten.

Hocam UPS Kargo yerine Sürat Kargo ile çalışsa sağlam geleceğini sanmıyorum.

30 dakika civarı bekledim bende ama hemen hemen her müşteri hizmetleri bekletiyor maalesef 1 saat 10 dakikada çok fazla.

Para iadesi içinde İtopya'dan onay aldı bankanin yatırmasını bekliyorum.

Hocam UPS Kargo yerine Sürat Kargo ile çalışsa sağlam geleceğini sanmıyorum.
Evet öyleydi , hatta bir keresinde 1 saat 9. Dakikada bağlanabilmiştim , 1 dakikada derdimi anlattım , telefon kapandı 10. Dakikada otomatik , gelde delirme .
İtopya parayı iyzicoya teslim ediyor ,sonra iyzicoda sana teslim ediyor . Benim hesabıma iyzicodanda 3,4 günde gelmişti .Hemen hemen 15 günü bulmuştu toplam.

Benim kargolarımda en geç 5 6 güne elime ulaştı. İşlemci ile anakartı kocaman kutuya koymuşlar, e dedim bu iyiymiş, kutuyu bir açtım korumaya yönelik hiç bir şey yok, kocaman kutu ve içinde işlemci ile anakart. Tangur tungur gelmişlerdir ama şanslıyım ki sorun çıkarmadılar .

Yeni konular

Geri
Yukarı