İtopya.com'dan kulaklık alınır mı?

İstediğiniz ürünü Beylikdüzü şubesinden satın aldım. İade konusunda hijyen durumundan dolayı iade almıyorlar, bunu başka şirketler de yapıyor diye biliyorum. Sorun çıkarsa ne yapacağımı sorduğumda ise buraya getirirsiniz, biz distribütör firma ile iletişime geçiyoruz denildi. Klavyemi de buradan satın aldım ve sorun yaşamamıştım. Kulaklığa gelecek olursak, şiddetle tavsiye ederim. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.

İstediğiniz ürünü beylikdüzü şubesinden satın aldım. İade konusunda hijyen durumundan dolayı iade almıyorlar, bunu başka şirketler de yapıyor diye biliyorum. Sorun çıkarsa ne yapacağımı sorduğumda ise buraya getirirsiniz, biz distribütör firma ile iletişime geçiyoruz denildi. Klavyemi de buradan satın aldım ve sorun yaşamamıştım. Kulaklığa gelecek olursak, şiddetle tavsiye ederim. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.

Hocam cidden çok aradım, araştırdım. Acelemde olmamasından dolayı 2 - 3 haftadır araştırıyorum. Çünkü inanılmaz fazla çeşit var. Her birinin bir özelliği iyi diğeri olmasa keşke dedirtiyor. Ama en sorunsuzu bu ürün gibi geldi bana. Kullanan arkadaşlardan hep sizin gibi yorumlar aldım. Başarılı ürünmüş. Artık karar kıldım bu ürünü alacağım.

Buradan da alınabilir. Umarım doğru ürünü atmışımdır.

Hocam teşekkürler gerçekten bu ürün. Bu siteyi de hiç duymamıştım :) güvenilir bir yerse tercihim burası olur. Hem fiyat farkı da pek yok gibi.

Hocam cidden çok aradım, araştırdım. Acelemde olmamasından dolayı 2 - 3 haftadır araştırıyorum. Çünkü inanılmaz fazla çeşit var. Her birinin bir özelliği iyi diğeri olmasa keşke dedirtiyor. Ama en sorunsuzu bu ürün gibi geldi bana. Kullanan arkadaşlardan hep sizin gibi yorumlar aldım. Başarılı ürünmüş. Artık karar kıldım bu ürünü alacağım.

Hocam teşekkürler gerçekten bu ürün. Bu siteyi de hiç duymamıştım :) güvenilir bir yerse tercihim burası olur. Hem fiyat farkı da pek yok gibi.
QP en güvenilir siteler arasında sayılabilir. Technopat ile de çalışmaları olmuştu.

Geri
Yukarı