İtopya.com'dan kulaklık alınır mı?

TakoPlay

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
Merhaba,
İtopya'dan bir kulaklık beğendim. En uygun fiyatı orası sunmuş. İnternetten biraz araştırma yaptım özellikle ürün iadeleri konusunda inanılmaz sorun yaşamış bir firma gibi görünüyor.

Sizlerin de görüşünü almak istedim. Sonuçta kulaklık ve deneme şansım yok. Belki kafama uymayacak rahatsızlık verecek ya da beklediğim sesi alamayacağım oyunlarda vs. iade etmek isteyeceğim endişesine kapıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
İtopya'dan bir kulaklık beğendim. En uygun fiyatı orası sunmuş. İnternetten biraz araştırma yaptım özellikle ürün iadeleri konusunda inanılmaz sorun yaşamış bir firma gibi görünüyor.

Sizlerin de görüşünü almak istedim. Sonuçta kulaklık ve deneme şansım yok. Belki kafama uymayacak rahatsızlık verecek ya da beklediğim sesi alamayacağım oyunlarda vs. iade etmek isteyeceğim endişesine kapıldım.
Kulaklık iadesi sıkıntılıdır. Birçok bahane bulabilirler. Amazon dışında önermem.

Yani bir keresinde İtopya'dan anakart almak gibi bir hataya düştüm kargo süreci UPS Kargo ile 1.5 haftayı geçti siz bilirsiniz yine de.

Dün gece Ch321 adlı kulaklığı sipariş ettim 2/4 gün arasında ulaşır dendi. Büyük bi merakla bekliyorum. (Kargo Ups ayrıca)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı