Elektronik İtopya EFFFSANE CUMA indirimleri

İndirimdir diye düşünüyorum fiyat yanlış girilmez herhalde iyi şanslar inşallah güzel sorunsuz çıkar hayırlı olsun güle güle kullan.

Çok teşekkür ederim hocam :)

Zaten oyunları 60FPS oynuyorum Series S modeli.

O zaman problem olmaz hocam 4K desteğide var diye biliyorum yeni nesil konsollarda bunları hep göz önünde bulundurun oyun keyfiniz kat ve kat artacaktır :)

Blackshark v2 yi havale eft seçeneği ile sipariş geçebildim. Ödemeyi gönderirken e-ticaret diye mi para transferi diye mi seçmem gerek Enpara üzerinden bilen var mı ?

Bahsettiğiniz model 6bin civarında ama MSI olan koltuk indirimde ve 4200 liraya düşmüş. Ben açıkçası 3k üstü vermek istemiyorum kumaş olan modellerden en performanslısı hangisi acaba? Hawk markayı da çok önerdiler hawk ve xdrive modelleri arasında kaldım boyu uzunlar için hawk iyi diyorlar...

Burada var.
XDRİVE ve HAWX modelleri ise size kalmış denemedim ama beğeneni de var beğenmeyeni en garantisi denemek.

Son bir sorum olacaktı forumda bazı kişiler İtopya'dan monitör alıp ölü piksel vs. diye sorun var diyorlar eğer sorun olursa iade edebilir miyim?

F710 ve Blackshark’da sipariş ettikten sonra seti tamamladık. Kalan yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı