Elektronik İtopya efsane bayram fırsatları

Şu model için piyasaya göre 1800 lira indirim sağlamışlar gayet iyi ancak karttan tek çekim yaparsanız o fiyata alabiliyorsunuz taksitli olmaması inanılmaz saçma. Hele ki ekonomi şu haldeyken. Taksit politikalarına düzeltme getirseler kendileri için daha hayırlı olur.

22 Mart 2022'de dolar kuru 14,8240 iken 15.000 TL gibi bir fiyata satmışlardı şimdi ise dolar kuru 17,30 seviyesinde iken 19000TL'den fazla verilmemesi gerekiyor bence.

Son düzenleme:
Ben bu modeli 17000'e aldırdım arkadaşa :D piyasanın geldiği yere bak sad.
Ne yazık ki ülkedeki durum her geçen gün kötüye gidiyor hal böyle olunca gıdadan teknolojiye kadar her şey pahalanıyor. Kullanan arkadaşınız pc'den genel olarak memnun mu? Herhangi bir eksisi ile karşılaşmış mı?

22 Mart 2022'de dolar kuru 14,8240 iken 15.000 TL gibi fiyata satmışladı şimdi ise dolar kuru 17,30 seviyesinde iken 19000TL'den fazla verilmemesi gerekiyor bence.

mantıken öyle olması gerekiyor ama o fiyatlara satacaklarını hiç zannetmiyorum. ancak bayramlarda seyranlarda yapılan indirimler ile belki o fiyat bandına çekerler ama o da belki işte. dediğiniz gibi verilmemesi gerekiyor ama piyasa bu kadar kötüyken ve bütçeniz bu civarlardaysa elle tutulur bir şey almaya kalktığınızda ne yazık ki bu ve bunun gibi birkaç model dışında bir şey yok.

Ne yazık ki ülkedeki durum her geçen gün kötüye gidiyor hal böyle olunca gıdadan teknolojiye kadar her şey pahalanıyor. Kullanan arkadaşınız pc'den genel olarak memnun mu? Herhangi bir eksisi ile karşılaşmış mı?

mantıken öyle olması gerekiyor ama o fiyatlara satacaklarını hiç zannetmiyorum. ancak bayramlarda seyranlarda yapılan indirimler ile belki o fiyat bandına çekerler ama o da belki işte. dediğiniz gibi verilmemesi gerekiyor ama piyasa bu kadar kötüyken ve bütçeniz bu civarlardaysa elle tutulur bir şey almaya kalktığınızda ne yazık ki bu ve bunun gibi birkaç model dışında bir şey yok.
Evet memnun. Çok bir beklentisi yoktu zaten ucuza almıştı modeli baya. Ortalama bir model zaten çok iyide değil kötüde değil.

Geri
Yukarı