İtopya garantiden gelen ürünü yanlış adrese gönderdi

ChaosBey

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Şimdi okuyan ama ilerde işşiz.
İtopya'dan Razer DeathAdder V2 fare almıştım.
Erzurum'da üniversite okuduğum için kargo adresi olarak Erzurum, fatura adresi olarak Bursa sipariş etmiştim.

Farede sorun çıkınca İtopya'yı aradım, bizim aracılığımızla garantiye gönderebilirsiniz, dediler (bize yollayın biz yollarız garantiye dediler)

Neyse ben fareyi yolladım. Geri kargo adresi olarak Bursa yazdım.
İtopya fareyi ise Erzurum'a kargolamış.
Sorun ben yurtta değilim ve 1 ay sonra yurda gideceğim, ne yapmalıyım? Ara tatil olduğu için yurt da boş.

Kısacası ben Bursa'dayım, fare Erzurum'a gidiyor. Sebebi ise İtopya Bursa'ya kargolayın deneme rağmen Erzurum'a yollamaları.

Dosya Ekleri

• IMG_20230122_213402.jpg
    IMG_20230122_213402.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 36
Ütopya'da hata ancak bunu onlar düzeltemez diye biliyorum kargo şubeye vardığında vardığı kargo şubesini arayıp kargonun yanlış şubeye getirildiğini iletin doğru adresi verin ücretsiz şekilde istediğiniz adrese yönlendirilir başıma zamanında benzer bir sorun geldiğinde ben böyle yapmıştım yardımcı olmuşlardı.

Ütopya'da hata ancak bunu onlar düzeltemez diye biliyorum kargo şubeye vardığında vardığı kargo şubesini arayıp kargonun yanlış şubeye getirildiğini iletin doğru adresi verin ücretsiz şekilde istediğiniz adrese yönlendirilir başıma zamanında benzer bir sorun geldiğinde ben böyle yapmıştım yardımcı olmuşlardı.
Sorun itopya Erzurum'a kargolamış. Bu durumda kargo adresini değiştirir mi kargocu?

Bunu ütopyaya bildirin.
Yarın sabah bildireceğim.

İtopya'yı aradım. Kargoyu geri çektiler.
E-Posta olarak Ad Soyad ve yeni adresi gönderin dediler. Bize ulaşınca tekrar göndereceklermiş.

Bilginiz olsun ilk sipariş edilen adrese gönderiliyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı