İtopya garantiye yollanan ürün ne kadar sürede gelir?

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Arkadaşlar outlet ürünüm 165Hz de görüntü vermemeye başladı bende 144Hz de kullandım bir şey olmaz diyerek, fakat 144Hz dede çürümeler başlayınca iyice gitmeden garantiye vereyim dedim. İtopya outlet kartal mağazasına götürdüm ve çalışan bana outlet sadece satış elden olduğunu söyledi ve benim elimde kutu ekran vs. görünce buraya kadar gelmişsin en azından geri çevirmeyelim diyerek aldı. (kutunun içerisindeki strafor olmadığından biz yollayalım hem sorun olmasın dedi.) 1 kağıt imzaladım ürünü verdiğime dair ve monitörü aldı, 20 iş günü içerisinde evime geleceğini söylediler. Fakat Technopat da başka bir konuda 2 ay oldu hala gelmedi diye bir konu gördüm ve tırstım. Sizce bir sorun olur mu? Olmazsa ne kadar süre de gelir arızası şuydu ürünümün: 165Hz de ekranın yarısı yok ve cızırtı sesi geliyor. Olarak yazdırdım. ASUS sitesine baktığımda azami olarak 3 iş günü arıza tespit 7 iş günü ise tamir yani toplam 10 iş günü içerisinde oluyor diyor. Bu hesaplama doğrultusunda gittiğimde ise 10 gün ASUS +2 gün kargo desek, +2 gün İtopya ASUS'a ASUS'dan İtopya'ya desek 14 iş günü oldu. İtopya evime gönderse 16 iş günü ediyor. Fakat evime gelmemesinden korkuyorum. Gelip alayım dedim olmuyor öyle dediler.

Ekleme: Yazının tamamını okumadan saçma cevap vermeyin lütfén :) son açtığım 3-4 konuda buna denk geldim.

Asus servisleri iyi değil ancak sanmıyorum herkesin böyle bir sorun yaşayacağını.
Zaten 2 Tane aldım aynısından TUF serisi ekrandan 27" olarak diğeri 2K monitör. 2K olanı 1 ay önce aldım sorunu yok, bu 1080P olanı ise şubat da aldım muhtemel mainboard da sorun var. Umarım ASUS servisi güzel yapar. Zaten OUTLET ürünler tamirli oluyor ya ekranın üst çerçevesinde açıklık var dı kötü olduğu konusunda ufak haklı olabilirsiniz.

Arkadaşlar outlet ürünüm 165Hz de görüntü vermemeye başladı bende 144Hz de kullandım bir şey olmaz diyerek, fakat 144Hz dede çürümeler başlayınca iyice gitmeden garantiye vereyim dedim. İtopya outlet kartal mağazasına götürdüm ve çalışan bana outlet sadece satış elden olduğunu söyledi ve benim elimde kutu ekran vs. görünce buraya kadar gelmişsin en azından geri çevirmeyelim diyerek aldı. (kutunun içerisindeki strafor olmadığından biz yollayalım hem sorun olmasın dedi.) 1 kağıt imzaladım ürünü verdiğime dair ve monitörü aldı, 20 iş günü içerisinde evime geleceğini söylediler. Fakat Technopat da başka bir konuda 2 ay oldu hala gelmedi diye bir konu gördüm ve tırstım. Sizce bir sorun olur mu? Olmazsa ne kadar süre de gelir arızası şuydu ürünümün: 165Hz de ekranın yarısı yok ve cızırtı sesi geliyor. Olarak yazdırdım. ASUS sitesine baktığımda azami olarak 3 iş günü arıza tespit 7 iş günü ise tamir yani toplam 10 iş günü içerisinde oluyor diyor. Bu hesaplama doğrultusunda gittiğimde ise 10 gün ASUS +2 gün kargo desek, +2 gün İtopya ASUS'a ASUS'dan İtopya'ya desek 14 iş günü oldu. İtopya evime gönderse 16 iş günü ediyor. Fakat evime gelmemesinden korkuyorum. Gelip alayım dedim olmuyor öyle dediler.

Ekleme: Yazının tamamını okumadan saçma cevap vermeyin lütfén :) son açtığım 3-4 konuda buna denk geldim.

Eve gelir neden gelmesin? Aynı süreci şu an yaşıyorum en az 1 haftayı buluyor 20 gün iş süreci var.

Aynı süreci şu an yaşıyorum
Yanii bilmiyorum çevremdekiler ve sizler korkusuz yolluyorsunuz fakat ben hayatımda garantiye hiç ürün yollamadım. Hatta Laptop umda sorun olduğunda garantiyi yırtıp kendim uğraşmışlığım bile var.

Peki sizce Asus bu OUTLET ürünümün sorununu çözer mi? Şubat civarı aldım ve durduk yere oldu bu sorun. Sabah kalktım açtım böyleydi ekran.

Yani bilmiyorum çevremdekiler ve sizler korkusuz yolluyorsunuz fakat ben hayatımda garantiye hiç ürün yollamadım. Hatta laptopumda sorun olduğunda garantiyi yırtıp kendim uğraşmışlığım bile var.

Peki sizce ASUS bu outlet ürünümün sorununu çözer mi? Şubat civarı aldım ve durduk yere oldu bu sorun. Sabah kalktım açtım böyleydi ekran.

Garantiye sağlam paketleyip gönderin bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı