İtopya gençlik festivali ne zamana kadar sürecek?

babavizyon

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 15-20 Mayıs arasi diyor 20 side geçerli midir pazartesi günü almayı planlıyorum da. Bir de internette indirimde olan ürün mağazada indirimde midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beklemeye bile değmez diyebilirim.
Ürünün fiyatını arttırıp indirim uyguluyorlar çocuk kandırıyorlar anca.

Beklemeye bile değmez diyebilirim.
Ürünün fiyatını arttırıp indirim uyguluyorlar çocuk kandırıyorlar anca.

İtopya her ürünü rakiplerine göre 300-400₺ pahalıya satıyor

Hocam fiyatlar cidden iyi düşmüş klavye mouse monitör kulaklık alacağım fiyatları karşılaştırdım fiyatlar çok iyi
Pazarteside devam eder mi hocam yoksa yarın son mu?

Hocam fiyatlar cidden iyi düşmüş klavye mouse monitör kulaklık alacağım fiyatları karşılaştırdım fiyatlar çok iyi.
Pazarteside devam eder mi hocam yoksa yarın son mu?

Muhtemelen 19 Mayıs saat 12'yi geçtiğinde yani 20 Mayıs'ta biter diye tahmin ediyorum.
Alacağınız ürünleri bize atarsanız belki daha iyi bir öneride bulunabiliriz.

Muhtemelen 19 Mayıs saat 12'yi geçtiğinde yani 20 Mayıs'ta biter diye tahmin ediyorum.
Alacağınız ürünleri bize atarsanız belki daha iyi bir öneride bulunabiliriz.

Yarın almaya çalışırım hocam
Mouse
Klavye
Kulaklık
Monitör
Kasayi ay sonunda alacağım hocam şu an bunlar indirimde olduğu için almayi şu anda kasam yok.

Yarın almaya çalışırım hocam.
Mouse
Klavye
Kulaklık
Monitör
Kasayi ay sonunda alacağım hocam şu an bunlar indirimde olduğu için almayi şu anda kasam yok.

Hocam çöp kombosu yapmışsınız.
Hepsinden tamamen uzak durun ekipmanlar için yeni konu açın size kaliteli ekipmanlar önerelim bu ekipmanlardan uzak durun kesinlikle.

Hocam çöp kombosu yapmışsınız.
Hepsinden tamamen uzak durun ekipmanlar için yeni konu açın size kaliteli ekipmanlar önerelim bu ekipmanlardan uzak durun kesinlikle.
Hocam bütçem 32 k alacağım kasa 25 ona göre yaptım ilerde değişeceğim zaten.İdaretenlik fena değil en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı