İtopya hazır bilgisayarı kutularıyla beraber veriyor mu?

AKINCILAR

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar,
itopya.com'dan hazır sistem bakıyorum da ürün listesinde seçilmiş olarak montaj hizmeti ücretsiz seçeneği var sadece.
Bu şekilde alırsak kesinlikle tüm parçaları açılmamış şekilde orjinal kutusunda mı veriyor acaba?
Amacım tüm ürünleri kutulu şekilde teslim almak.

Screenshot_1.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar,
itopya.com'dan hazır sistem bakıyorum da ürün listesinde montaj hizmeti istemiyorum seçeneği var.
Bu şekilde alırsak kesinlikle tüm parçaları açılmamış şekilde orijinal kutusunda mı veriyor acaba?

Evet, orijinal kutusunda veriyorlar, en azından bana öyle verdiler. Ek olarak işlemci eğer tray veya mpk ise siyah fan kutusunda veya tepside geliyor. Değilse orijinal kutusunda geliyor.

Montaj şeklinde alırsanız da kutuları gönderiyorlar ama evet montaj olmadan alırsanız kutudan açılmamış şekilde geliyor.

Diğer türlü de kutuları gelir diye biliyorum hocam. Sonuçta garantilik bir durum olduğunda kutuyla yollamak durumundasınız.

Merhabalar,
itopya.com'dan hazır sistem bakıyorum da ürün listesinde seçilmiş olarak montaj hizmeti ücretsiz seçeneği var sadece.
Bu şekilde alırsak kesinlikle tüm parçaları açılmamış şekilde orjinal kutusunda mı veriyor acaba?
Montaj hizmeti varsa kasaya ekran kartı hariç tüm bileşenleri takıp, kutularını da kasa kutusunun içine koyup yolluyorlar.

Tamam teşekkür ederim. Daha önceden şöyle bir şey vardı;

Montaj istiyorum ve istemiyorum. Şu anda o şekilde yok bu kafamı kurcalıyor sadece.

Hazır sistemlerde işlemcinin yanında MPK veya tray yazıyorsa kutusuz ancak stok soğutuculudur. Eğer sistemde stok soğutucudan bağımsız bir soğutucu varsa stok soğutucu da olmayabilir. Bunun bilgisi yazıyordur.

İkisi de yazmıyorsa normal geliyordur. Diğer parçalarda böyle bir durum yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı