İtopya hazır sistemlerde BIOS güncellemesi yapıyor mu?

cankabatass

Centipat
Merhaba, İtopya'dan Ryzen 5 5600G ve B450M S2H anakart aldım anakart BIOS güncelleme olmadan çalışmıyor. PC sihirbazından montaj hizmeti de seçmiştim 2 parça için acaba BIOS Update yapmışlar mıdır? Deneyimi olan arkadaşlar var mı?
Montaj hizmeti seçtim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    100,9 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilemiyorum ama yapmasalar bile Gigabyte anakartlarda BIOS güncellemesi çok basit.
Dosyayı indiriyorsunuz flash belleğe ya da depolama biriminin bir tanesine atıyorsunuz qflash olacaktı onu seçin klasörü seçin dosyayı seçin BIOS güncellemesi başlar. Ek bir ayar yapmanıza gerek yok yani.

Sistemi test edebilmek için BIOS güncellemeleri lazım, güncelliyorlardır. Olmadı arayıp sorabilirsin.

Hocam bilemiyorum ama yapmasalar bile Gigabyte anakartlarda BIOS güncellemesi çok basit.
Dosyayı indiriyorsunuz flash belleğe ya da depolama biriminin bir tanesine atıyorsunuz qflash olacaktı onu seçin klasörü seçin dosyayı seçin BIOS güncellemesi başlar. Ek bir ayar yapmanıza gerek yok yani.
Elimde işlemci yok nasıl açayım bilgisayarı? 5600g de güncellenmeden görüntü vermiyor
Sistemi test edebilmek için BIOS güncellemeleri lazım, güncelliyorlardır. Olmadı arayıp sorabilirsin.
bağlanmak zor

Yeni konular

Geri
Yukarı