İtopya iade süreci

14 gün koşulsuz iade hakkı var diye biliyorum ama İtopya çok yoğun saatlerce ulaşamayabilirsin.

Koşulsuz iade hakkı her ürün için geçerli değil. Özellikle bilgisayar gibi ürünlerde paket açıldığı takdirde firmalar ürünü iade almamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Diyeceksiniz ki ürünü açmadan çalışıyor mu nereden bileceğim, haklısınız fakat bu durumda firma ürün arızalı çıkması durumunda gönderin garantiye gönderelim diyor bu söylediklerime bazı firmaları ayırarak söyleyebilirim fakat bu firmalar da ürün satarken iade edilen ürünleri tekrar paketleyip satabilmekte.

Arkadaşlar İtopya'dan PC alacağım. Ama beğenmezsen iade edebilir miyim? Taksitle alacağım.
taksitle almanız durumunda iadeniz kabul edilirse paranız parça parça geri ödenebilir bilginize

Ürünlerin bozuk olduğunu nasıl anliyabilirim?

Koşulsuz iade hakkı her ürün için geçerli değil. Özellikle bilgisayar gibi ürünlerde paket açıldığı takdirde firmalar ürünü iade almamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Diyeceksiniz ki ürünü açmadan çalışıyor mu nereden bileceğim, haklısınız fakat bu durumda firma ürün arızalı çıkması durumunda gönderin garantiye gönderelim diyor bu söylediklerime bazı firmaları ayırarak söyleyebilirim fakat bu firmalar da ürün satarken iade edilen ürünleri tekrar paketleyip satabilmekte.

Taksitle almanız durumunda iadeniz kabul edilirse paranız parça parça geri ödenebilir bilginize.

RTX 2060 sistem alacağım GTA 5 indirdim diyelim 20-30 FPS alırsa iade edebilir miyim? Ve bir sıkıntı olduğunu nasıl anlarım?

Ürünlerin bozuk olduğunu nasıl anliyabilirim?

RTX 2060 sistem alacağım GTA 5 indirdim diyelim 20-30 FPS alırsa iade edebilir miyim? Ve bir sıkıntı olduğunu nasıl anlarım?

Ürünün bozuk olup olmadığını paketi açıp kullanmadan bakarak anlayabilmeniz mümkün değil ama bu durumda İtopya ürünün paketi açıldığı için iade sürecini kendi lehine kullanıp, kabul etmeyip garantiye göndermek isteyecektir. Gelecek ürünlerin bozuk olma ihtimali çok düşük, kesinlikle olmaz demiyorum ama çok düşük İtopya'dan alacağınız ürünle ilgili genel yaşayacağınız sıkıntı tamamen zaman kaynaklı olur normal zamanda dahi telefonla kendilerine ulaşmak mümkün değilken pandemi sürecinde tamamen imkansızdır. Ayrıca yoğunluktan kaynaklı siparişlerde gecikmeler olduğuda ayyuka çıkmış durumda alacağınız ürünü tüm bunları göz önünde bulundurarak alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı