İtopya için UPS talep formu nasıl doldurulur?

TrayinG_E

Hectopat
Daha fazla  
Beni bu siteye yolladılar. Kurye gönderecekler ama bu sitede anlamadığım birçok şey oldu.

1629987087789.png

Bunları nasıl doldurmam gerek yardımcı olur musunuz?

"Ad Soyad" bölümüne adınızı ve soyadınızı yazacaksınız, cep telefonu bölümüne de cep telefonunuzu yazacaksınız. Firma olmadığınız için "Firma Adı" boş kalacak. Adres kısmına da adresinizi yazıyorsunuz. Paketi teslim edecek kişinin adını da aşağıya giriyorsunuz.

"Ad soyad" adınız ve soyadınızı yazacaksınız, "cep telefonu" cep telefonunuzu yazacaksınız. "firma adı" boş kalacak. "adres" adresinizi yazacaksınız. "şehir" oturduğunuz şehri yazacaksınız. "semt" aynı şekilde. "paket'i teslim edecek kişi" paketi kim alacaksa onun adını giriyorsunuz.

Daha bugün doldurdum. Yukarıdaki arkadaşların söylediklerine ek olarak:
Ödeme türünü üçüncü firma olarak işaretleyin. Kod alanı çıkacak kodu da İtopya'dan alacaksınız.

Takıldığınız yer olursa sorun.

Son düzenleme:
Kurye gelip ürünü aldı ama hiçbir şey sormadı bir kağıt verdi gitti ben o not kısmına İtopya'ya garantiye gidecek yazmıştım sadece.
Bana kağıt da vermemişlerdi. UPS İtopya ile anlaşmalı olduğundan ürün doğru yere gidiyor. O sorun değil. Ürün hakkında arıza bilgisi yazın falan diyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı