İtopya iptal ve iadeleri kaç günde yapıyor?

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
İtopya'dan önceki gece 2 saat arayla iptal ettiğim henüz yola çıkmamış Gamepad siparişim için "İptal talebiniz hazırlanıyor" yazıyor, güya yola çıkmadan iptal edilebilecekti.

Ücret iadesini kaç günde yapıyorlar? Twitter'dam DM attım hâlâ dönüş yok. Sonuç alamayacağım için henüz aramadım, kaç gün beklemeli ve ne yapmalıyım?

Screenshot_2019-12-16-17-59-27-870_com.android.chrome.jpg

Vito kardeşim en sevdiğim oyun karakterlerinden biri olduğun için sana kendi taktiğimi veriyorum. Ben de gamepad almıştım itopyadan. Şimdi müşteri hizmetlerini arıyorsun biraz bekletiyorlar ama. Ulaştıktan sonra diyorsun ki 'Ben sitenizden yanlış ürün almışım bunu değil de sitenizden baska bir ürün almak istiyorum.' sana ürünü sistem üzerinden degistiremeyeceklerini bu yüzden siparişi iptal edeceklerini söyleyecekler. 3 gün içinde önce siparisimi iptal ettiler sonra da parami yatırdılar 🤣🤣

Vito kardeşim en sevdiğim oyun karakterlerinden biri olduğun için sana kendi taktiğimi veriyorum. Ben de gamepad almıştım itopyadan. Şimdi müşteri hizmetlerini arıyorsun biraz bekletiyorlar ama. Ulaştıktan sonra diyorsun ki 'Ben sitenizden yanlış ürün almışım bunu değil de sitenizden baska bir ürün almak istiyorum.' sana ürünü sistem üzerinden degistiremeyeceklerini bu yüzden siparişi iptal edeceklerini söyleyecekler. 3 gün içinde önce siparisimi iptal ettiler sonra da parami yatırdılar 🤣🤣
Taktiğiniz için teşekkürler ama ben onu DM'den belirtmiştim farklı ürünle tekrar vereceğim siparişi diye henüz dönen olmadı Twitter hesaplarını aktif kullanmıyorlar sanırım.
1 ay sonra kesin ve kendiliğinden halloluyorsa iyi bari ben alamayacağımı düşünmeye başladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı