İtopya kargo süresi ne kadar?

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
İtopya'dan 1 adet ASUS TUF H3 ve 1 adet SteelSeries Rival 600 satın aldım, bugün sabah saatlerinde siparişim onaylandı. UPS kargo ile kargolanacakmış henüz kargolanmadı, sizce kaç gün içerisinde elime ulaşır? İzmir'de yaşıyorum zaten evde olmama şansım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müneccim yeteneklerimiz olmadığından bilemeyiz sorunu. Kargo takibini kullanarak, spesifik veriler elde ederek az çok tahmin edebilirsin. Pandemi dönemiyle birlikte artan yoğunluğa hiçbir şirket cevap veremedi, sorun yaşayan da var, yaşamayan da var. Tamamen şansına kalmış anlayacağın.

10. günde kargoya verdiler benim ürünümü. 1 hafta da kargo beklemesi sürüyor işte.

Ortalama 2, 2.5 hafta içinde elinde oluyor.

Sağ olsunlar başta yalan söyledikleri için bayağı bir kanser ettiler müşterileri, yok 3 gün içinde, yok 7 gün içinde vb.

Ayrıca müşteri hizmetlerine de ulaşmak imkansız gibi bir şey.

10. günde kargoya verdiler benim ürünümü. 1 hafta da kargo beklemesi sürüyor işte.

Ortalama 2, 2.5 hafta içinde elinde oluyor.

Sağ olsunlar başta yalan söyledikleri için bayağı bir kanser ettiler müşterileri, yok 3 gün içinde, yok 7 gün içinde vb.

Ayrıca müşteri hizmetlerine de ulaşmak imkansız gibi bir şey.
07/06/2020 12:34:21 tarihinde verdiğim sipariş bu gün UPS'e iletildi 1-2 dakika önce kontrol ettim "ÇAĞI SONUCU ALINDI" yazıyordu. Artık bakalım UPS kaç günde İzmir-İstanbul kargoyu getirecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı