İtopya kargosu ne zaman teslim edilir?

rihtimdakiadam

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

27/01/2021 15:52:32 tarihinde İtopya.com'dan sipariş ettiğim bilgisayar 28.01.2021 günü montajlanıp saat 18:00 civarı kargoya verildi. İstanbul içinde oturuyorum, kargo elime ne zaman ulaşır acaba bilgisi olan var mı? Yani daha önce buradan İstanbul içinden alışveriş yapan ve kaç günde geldiğini bilen birisi aydınlatırsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

27/01/2021 15:52:32 tarihinde İtopya.com'dan sipariş ettiğim bilgisayar 28.01.2021 günü montajlanıp saat 18:00 civarı kargoya verildi. İstanbul içinde oturuyorum, kargo elime ne zaman ulaşır acaba bilgisi olan var mı? Yani daha önce buradan İstanbul içinden alışveriş yapan ve kaç günde geldiğini bilen birisi aydınlatırsa çok iyi olur.
Hepsiburada'dan 4 günde teslim aldığım oldu. Burda kimse sana kesin bir gün veremez. :D

UPS Kargo'nun sitesine girip tahmini teslim tarihine bakabilirsiniz, buradaki kimse kâhin değil ne yazık ki.
Daha önce İstanbul içinden kargo vermiş kişilere ellerine kaç günde ulaştığını da sordum konunun sonunda. Tam okuyalım konuyu lütfen.
Adsız.png

Öngörülen teslim zamanı yazmıyor ne yazık ki, ve UPS'a teslim edilmek üzere beklemektedir diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı