İtopya Klavye İadesi

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
İtopyadan MK750 klavyeyi aldım. Klavyeyi beğenmedim, yasal olarak 14 gün içinde iade etme hakkım var.

Kargo bana 28.02.2019 da ulaştı (11 gün önce), iade talebini bugün oluşturdum. Kutu içeriği tam, yedek verilen tuşların paketini yırtmadım. Sadece klavyede zarar görmesin diye ince plastik yapıştırılan şeyi çıkarmıştım hala duruyor ama yapışkanı kurumuş pek yapışmıyor, bu sorun olur mu bilmiyorum.

İnternette okuduğuma göre sorunlu bir firma. İade tecrübelerinizi, kabul etmezlerse ne yapmam gerektiğini paylaşırsanız sevinirim
Arkadaşlar ürünü sıkıntı çıkarmadan iade aldılar. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Ben de İtopya’dan monitör aldım 28.05.2019 tarihinde elime ulaştı. Siyah ekranda test yaptığımda 4-5 küçük ölü piksel çıktı ve hafif grimsi bir ışık beliriyor. Monitörün kutusu ve kabloları duruyor bi tek kutudan çıkan köpükleri atmıştım. İadesi gerçekleşir mi ? Veya yenisiyle değiştirilebilir mi 15 gün süresi dolmadan ? Siteden iade talebinde bulundum 2 gündür değerlendiriliyor yazıyor. Herhalde bakmıyorlar müşteri taleplerine.

Ben de İtopya’dan monitör aldım 28.05.2019 tarihinde elime ulaştı. Siyah ekranda test yaptığımda 4-5 küçük ölü piksel çıktı ve hafif grimsi bir ışık beliriyor. Monitörün kutusu ve kabloları duruyor bi tek kutudan çıkan köpükleri atmıştım. İadesi gerçekleşir mi ? Veya yenisiyle değiştirilebilir mi 15 gün süresi dolmadan ? Siteden iade talebinde bulundum 2 gündür değerlendiriliyor yazıyor. Herhalde bakmıyorlar müşteri taleplerine.
O değerlendiriliyor olarak kalıyor. Senin ürünü kargolaman lazım. Kutunun içinden çıkan köpükler ise bilemiyorum. Olmadı ölü piksel var diye garanti ye verirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı