İtopya.com iade problemi

F.orak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. İtopya.com'dan MSI RTX 2060 Gaming Z aldım fakat super versiyonlarının çıkacağını duyunca iade edip superlerini beklemek istedim. İtopya.com'daki siparişlerim bölümünden 2060 için iade talebi oluşturdum ancak 10 güne yakın bir süre olmasına rağmen hala iade talebiniz değerlendiriliyor diyor. Ben bu talebi ürünü aldıktan 11-12 gün sonra oluşturdum yani iade koşulları içerisinde tamamen ama şu an ürünü alalı 20-25 gün oldu hala talep değerlendiriliyor sizce neden böyle oldu? Ve varsa tavsiyeleriniz söyleyebilir misiniz? İade talebini erkenden oluşturmuştum şimdi 20-25 gün geçti sıkıntı çıkarmazlar de mi iade konusunda?

Arkadaşlar herkese merhaba. İtopya.com'dan MSI RTX 2060 Gaming Z aldım fakat super versiyonlarının çıkacağını duyunca iade edip superlerini beklemek istedim. İtopya.com'daki siparişlerim bölümünden 2060 için iade talebi oluşturdum ancak 10 güne yakın bir süre olmasına rağmen hala iade talebiniz değerlendiriliyor diyor. Ben bu talebi ürünü aldıktan 11-12 gün sonra oluşturdum yani iade koşulları içerisinde tamamen ama şu an ürünü alalı 20-25 gün oldu hala talep değerlendiriliyor sizce neden böyle oldu? Ve varsa tavsiyeleriniz söyleyebilir misiniz? İade talebini erkenden oluşturmuştum şimdi 20-25 gün geçti sıkıntı çıkarmazlar de mi iade konusunda?
Telefon ile ara konuş. Benimde irsaliye ve garanti belgemi yollamadılar, konuştum ben sizi not aldım dendi.

Ben olsam saatbaşı itopyayı arardım. Her kontrolümde hata düzelmemişse yine arardım. İade talebi oluşturduğunuza dair elinizde veri olsun. Yarın ertesi gün zaman aşımından iade yapılamadı denildiğinde Tüketici hakem heyetine başvurarak iade talep ettiğinizde kanıt olarak sunabilirsiniz.

tüketici haklarına başvurun, internetten CİMER ve BİMERr'e şikayet edin belgeler ile açıkçası ben nanokatologu şikayet ettim mesaja 10 dk cevap veren adamlar dakika başı aramaya başladı bırak onlar düşünsün.
Güzel, işte biz böyle ilgi bekliyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı