İtopya mağazada da indirimler var mı?

Man0w0r

Hectopat
Daha fazla  
İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum. Daha önce itopyadan alışveriş yapmadım. Mağazada da aynı indirimler var mı bilen biri cevaplarsa memnun olurum. Müşteri hizmetleri saatinin dışında olduğum için onlardan bir geri dönüş alamadım.

İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum. Daha önce itopyadan alışveriş yapmadım. Mağazada da aynı indirimler var mı bilen biri cevaplarsa memnun olurum. Müşteri hizmetleri saatinin dışında olduğum için onlardan bir geri dönüş alamadım.
İnternete özel diye belirtilen bazı indirimli ürünler dışında mağazada da geçerli.

Biraz daha güvenilir siteden alış veriş yapmanızı tavsiye ederim ...
abi elden alıcam sıkıntı çıkmaz herhalde
İnternete özel diye belirtilen bazı indirimli ürünler dışında mağazada da geçerli.
2 ürün alıcam birinde 3 saat sonra indirimin biteceği yazıyor ama 2-3 gündür ürünlere bakıyorum her gün aynı indirim var 2 üründe de internete özel yazmıyor

abi elden alıcam sıkıntı çıkmaz herhalde

2 ürün alıcam birinde 3 saat sonra indirimin biteceği yazıyor ama 2-3 gündür ürünlere bakıyorum her gün aynı indirim var 2 üründe de internete özel yazmıyor
Bende aynısını yaşadım o saat olayı gerçek değil her gün sıfırlanıyor o.
Not: Amd ryzen 5 1600 almayı düşünüyorsan onun kodunu verebilirim yoksa vermiyorlar.

Biraz daha güvenilir siteden alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.
Site (veya mağaza her neyse) tamamen güvenilir. Ekim ayı başında hazır sistem satın aldım ve 2 hafta içinde kurulu bir şekilde geldi. Herhangi bir sıkıntı da yaşamadım.
4 ay önce RX590, Ryzen 1600 12nm, B450M Anakart, 16GB 3KHz RAM, 450GB SSD, Corsair Spec-Delta kasa + PSU 3650TL'di.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı