İtopya mağazasından hazır sistem hızlı bir şekilde alınabilir mi?

SlmbnEmirann

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben İtopya'dan hazır sistem almayı düşünüyorum ama şimdi ben Samsun'da oturuyorum ve elimde nakit olduğu için karttan alamıyorum. Bu yüzden de seyahat ederken İtopya mağazasına uğrayıp hazır sistemimi söyleyip hızlı bir şekilde alabilir miyim diye soracaktım. Bir fikri olan var mıdır acaba?
İzmir'e gideceğim giderken de Ankara'daki şubelerine uğrayıp almayı düşünüyorum yani.

Merhaba ben İtopya'dan hazır sistem almayı düşünüyorum ama şimdi ben Samsun'da oturuyorum ve elimde nakit olduğu için karttan alamıyorum. Bu yüzden de seyahat ederken İtopya mağazasına uğrayıp hazır sistemimi söyleyip hızlı bir şekilde alabilir miyim diye soracaktım. Bir fikri olan var mıdır acaba?
İzmir'e gideceğim giderken de Ankara'daki şubelerine uğrayıp almayı düşünüyorum yani.
Bunun için İtopyanın Ankara şubesini arayıp konuşmanız lazım, gerek yoğunluktan gerek de sistem testlerinden ötürü sistem hemen hazır olmayabilir.

Şu ana kadar aradığım zaman bir kere bile açmadıklarını görmedim, aramanız Instagram üzerinden konuşmaktan daha hızlı bir sonuç almanıza olanak sağlar.

Teşekkürler yarın sabah erken saatlerden arar konuşurum o zaman bakalım ne diyecekler.

Deneyin arayın bir kez.

Sabah deneyeceğim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı