İtopya nasıldır?

Koray531

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba! Ben İtopyadan sistem almak istiyorum, acaba oradan bir şey alan o siteyi tecrübe eden birisi var mı? Eğer kargoda hasar varsa iade ederler mi? Güvenli midir? Hiç o siteden kötü bir şeye rastladınız mı? İtopyayı tecrübe eden birisi varsa lütfen cevap versin ve İtopyadan memnun mu?

Merhaba! Ben İtopyadan sistem almak istiyorum, acaba oradan bir şey alan o siteyi tecrübe eden birisi var mı? Eğer kargoda hasar varsa iade ederler mi? Güvenli midir? Hiç o siteden kötü bir şeye rastladınız mı? İtopyayı tecrübe eden birisi varsa lütfen cevap versin ve İtopyadan memnun mu?
Şikayet varda İtopya'yı aratabilirsin. Ben asla tavsiye etmiyorum. Ürün arızalı cıktı 1 gün sonra iadeye gönderdim. 20 gün oldu ne iade ettiler ne ürünü değiştirdiler. Öyle bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığım neredeyse her ürünü İtopya'dan alıyorum arkadaşlarıma gelen kargolu ürünlerin bazılarında sıkıntı çıkmıştı, ancak bende çıkmadı iki sistem dizdim ordan ekipmanlar dahil farklı farklı zamanlarda. Hepsi kargoyla geldi, hiç birinde sıkıntı çıkmadı. Ama hiçbir zaman müşteri hizmetlerine telefonla ulaşamadım onu söylemeliyim :/.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı