İtopya neden ucuz?

İtopya ekran kartlarını miningden önce stoklamış olabilir. Yani ucuz fiyata aldıkları için ucuza satıyorlardır.
Ucuza aldıysa miningden dolayı fiyat artışını değerlendirip pahalı satması lazım değil mi ? Kâr açısından.

Çok alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar, sistem felan almadım ama donanım olarak çeşitli ürünler aldım ve iade ettiğim ürünlerde de sorunsuz yardımcı oldular. İndirim olarak da yapınca tam yapıyorlar.

Gaming.gen'de de öyle.
Sistem:

Sistemdeki ekran kartı:

İtopya, İncehesap, Sinerji gibi birçok site hazır sistem bilgisayarlarda ekran kartı fiyatlarını normal liste fiyatlarında tutuyorlar. Amaçları sistem satmak ekran kartı satmak değil. Bu sebep ile tek ekran kartı fiyatları hangi siteye bakarsanız bakın uçuk fiyatlardan satışa sunuluyor veya hiç satışa sunulmuyor. Ama sistem içerisinde aldığınızda ucuz değil olması gereken fiyattan satılıyor.

Kullanıcılar bilgisayar alabilmesi için ekran kartlı sistem alırsan ucuza geliyor tek başına 2070'i almaya kalkarsan 22 bin TL kasayla beraber alırsan 15 bin TL gibi örnek verebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı