İtopya ödeme başarısız hatası

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kartımda yeterli limit var neden böyle oluyor? Monitör satın alamıyorum.

Ekran Görüntüsü (112).png

Tüm taksitleri karşılayacak şekilde limitiniz var mı hesapta? Yoksa 3599 TL'yi karşılayacak kadar mı var?

Kartınızın aylık para harcama limiti ayarlanmış da olabilir. Mobil bankacılıktan kartınızı kontrol ediniz.

Tüm taksitleri karşılayacak şekilde limitiniz var mı hesapta? Yoksa 3599 TL'yi karşılayacak kadar mı var?

Kartınızın aylık para harcama limiti ayarlanmış da olabilir. Mobil bankacılıktan kartınızı kontrol ediniz.
Hocam 4k limit var . Tek çekim çekiyor ama 9 taksitte hata veriyor 9 taksit seçeneği olmasına rağmen . Nasıl kontrol ede bilirim online'dan ?

Aynısı bende yaşadım banka kartınızın uygulamasından aylık internet alışveriş limitini arttırmalısınız.
Hocam tek çekimde sorun olmuyor ama .

Hocam faizli hali 3830 . 4k limit var çok sinir bozucu .
Benim ve @Yunuss0 'ında dediği gibi belki aylık harcama limiti olabilir. Bazı kartlarda internetten alışveriş yapma sınırı var. Mobil uygulamadan kredi kartları seçeneğine gelip kart ayarlarından limit işlemlerine bakabilirsiniz diye düşünüyorum.

Kartınız internet alışverişlerine açık mı?
Evet hocam ayakkabı satın aldım sorun olmadı . Tek çekimde de onay veriyor fakat taksitli alımda hata veriyor .
Benim ve @Yunuss0 'ında dediği gibi belki aylık harcama limiti olabilir. Bazı kartlarda internetten alışveriş yapma sınırı var. Mobil uygulamadan kredi kartları seçeneğine gelip kart ayarlarından limit işlemlerine bakabilirsiniz diye düşünüyorum.

Hocam kart ayarları kısmında sadece bunlar var .

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (114).png
    Ekran Görüntüsü (114).png
    222,4 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı