Çözüldü İtopya Ödeme Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Egol

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, birkaç hafta önce İtopya üzerinden MSI Core Frozr S satın almayı denemiştim, ödeme sonucunda fotoğraftaki hatayı aldım. Çok umursamamıştım çünkü başka bir siteden aynı fiyata bulmuştum. Bugün ise 48% indirimli Corsair kulaklığını satın almayı denedim yine aynı hatayı aldım. Normalde bu kart ile her yerden alışveriş yapabiliyorum. Bankayı aradığımda genel bir sıkıntı var dediler fakat denemek için Steam'e 10 TL yükledim ve anında yüklendi. Bu sıkıntı için İtopya ya da mail attım muhtemelen sorun çözülene kadar indirim bitmiş olacak. Ne yapabilirim bu konuda?

Screenshot_2020-04-12-21-14-29-008_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtiçi ve yurtdışı işlem kısıtını kapatın.

Yurtiçi ve yurtdışı işlem kısıtını kapatın.
Normalde Türkiye'den de Amazon Amerika'dan da satın alma yapıyordum kısıt olduğunu sanmıyorum.
Telefondan sıkıntı var. İndirimden monitör ve kulaklık standı alacaktım. İşlem yapamadım. PC'den yapabildim.
PC'den de denedim oradan da olmuyor.
3D secure ile ilgili olabilir. Ödeme anında 3D secure şifrsi geldi mi?
3D secure mesajı hiç gelmedi bile. Ödeme yap dediğim anda bu hata çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı