İtopya Para İadesi Verir Mi?

Pherimenium

Kilopat
Yer
Antakya/Hatay
Daha fazla  
Ekran kartım arızalı sürekli görüntüyü kesiyor. Ben de garantiye yollayacağım, büyük ihtimalle değişim iade onayı alacak. Ben bu karttan usandım başka kart almak istiyorum. İade istiyorum desem para verirler mi? Verseler bile ne kadar verirler. Bilgisi olan bu durumu yaşayan yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ekran kartlarında firmalar direk iade almıyorlar malesef. 14 günlük cayma hakkımı kullandırmadıklarını bilirim kartı taktığımdan ötürü. MSI yetkili servisin de söylediği aynısıydı. Firmalar yetkili servise gönderiyorlar. İşleme onlar karar veriyor. Direk servise verirseniz işlemleriniz daha hızlı ilerleyebilir. Genelde sorunlu kabul edilen kart değişim yapılıyor. Bir kez coil whine yüzünden gönderdiğim kart yenisi ile değişmiş yeni gelende de aynı sorun çıkmıştı :(

Merhaba. Ekran kartlarında firmalar direk iade almıyorlar malesef. 14 günlük cayma hakkımı kullandırmadıklarını bilirim kartı taktığımdan ötürü. MSI yetkili servisin de söylediği aynısıydı. Firmalar yetkili servise gönderiyorlar. İşleme onlar karar veriyor. Direk servise verirseniz işlemleriniz daha hızlı ilerleyebilir. Genelde sorunlu kabul edilen kart değişim yapılıyor. Bir kez coil whine yüzünden gönderdiğim kart yenisi ile değişmiş yeni gelende de aynı sorun çıkmıştı :(
Bana sıfırı geldi. Yine aynı problem devam ediyor. O yüzden usandım bu karttan.
Ürünü alalı ne kadar süre geçti?
Ürün ayrı alınmadı sistem aldım komple. Eylülde aldım 1 yıl olmadı daha yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı