İtopya parça değişimi yapar mı?

mrat.ak

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
ÖGG
Selamlar arkadaşlar, 3 gün önce İtopya'dan hazır sistem satın aldım hazır sistemi alırken birkaç parçasını özelleştirdim fakat bu esnada bir parçasını yanlış seçmişim. Malum dışarı çıkma yasağı olduğu için ayın 27’sine kadar çalışma yapmıyorlar. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Siparişide iptal etmek istemiyorum ayın 27’sinde arasam yanlış seçtiğim o parçayı istediğim diğer parça ile değişirler mi? Yoksa sıkıntı çıkarırlar mı?

Sıkıntı çıkartacaklarını zannetmem.
Hocam umarım dediğiniz gibi olur benim seçtiğim parça diğerine göre 30 tl daha pahalı ben ucuz olanını istiyorum 🙂 30 tl’de kalabilir gözüm görmez yeter ki istediğim ürün ile değişim yapsınlar şu an siparişim onaylandı yazıyor kuruluma geçmemişler
Var mı konu hakkında deneyimi olan bilgisi olan? Bir arkadaş topladığı sistemde anakartı değiştirmek istemiş siparişinizi tamamen iptal edip yeniden sipariş verin demişler bu kafama çok takıldı öyle siparişi iptal et iptal sürecini bekle vs.
Yok mu bu konuda tecrübesi olan bir arkadaş?
Sıkıntı çıkartacaklarını zannetmem.
Değişim yapmadılar hocam sistem daha montaja bile gitmemiş sipariş alındı yazıyor, müşteri temsilcisinin bana verdiği cevap isterseniz siparişinizi iptal edin 😏

Son düzenleme:

Geri
Yukarı