Çözüldü İtopya PC vs İncehesap PC

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Çözüm
x2 Ram yapıp 3200g olan sistemi alacağım. Anakartı b450m yapacağım. İleride de rx570 4gb ekran kartı ekleyeceğim. Bir de bir şey sormak istiyorum, bu sistem CS:GO kaldırır mı?
Tabii ki kaldırır. İyi yükseltmişsiniz ancak PSU'da değiştirmeyi unutmayın. :)
Hocam benim 2000₺ yi aşmayacak şekilde toplamam gerekiyor . Özelleştirme ile sizce nasıl olur sistem ?
Ortalama böyle bir sistem dizebilirsiniz. Hazır sistemlerden alırsanız İtopya'da bir şey yükseltemezsiniz ve İncehesap'ta sadece 3200G yapıp iyi bir PSU ile değiştiremezsiniz. O yüzden benim koyduğum gibi en azından patlamayacak bir PSU seçip toplanmış şekilde sipariş edebilirsiniz PC toplama sihirbazından.
ss12.PNG

İtopya da ki bu sistemin psu sunu göremedim. Acaba hangi marka? Ve kasası ARGB mi acaba
Görülmez çünkü kasa + PSU beraber geliyor. Kasa değiştirerek bu PSU'dan kurtulabilirsiniz. Bütçe varsa kesinlikle bu ikisinden birini seçmenizi öneririm. Eğer seçerseniz ileride üst düzey ekran kartı yükseltmesi yaparsanız dahi sıkıntı yaşamazsınız.
ss13.PNG

Son düzenleme:
Ben incehesap.com'dan paylaştığın PC'yi bu ocak sonunda 1650 TL'ye almıştım. (Normalde 1600 TL fakat anakartı Gigabyte B450M S2H ile değiştim)
Kasa iyi değil fakat o fiyata idare eder.
Bu arada İncehesap çok iyi müşteri temsilcileri soru sordupunda hemen ilgileniyorlar.

Ben incehesap.com'dan paylaştığın PC'yi bu ocak sonunda 1650 TL'ye almıştım. (Normalde 1600 TL fakat anakartı Gigabyte B450M S2H ile değiştim)
Kasa iyi değil fakat o fiyata idare eder.
Bu arada İncehesap çok iyi müşteri temsilcileri soru sordupunda hemen ilgileniyorlar.
Csgo da kaç fps alıyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı