İtopya servis süreci

cagancevirme

Femtopat
Daha fazla  
Selam yaklaşık 1 ay önce İtopya'dan sistem satın aldım tugay gök sky sistemin adı fakat kasamın RGB aydınlatması ve işlemcimin ısı problemi yüzünden 29.08.2022 tarihinde kargoya verdim tahmini ne zaman gelir bilgisi tecrübesi olan var mı? Çünkü araştırdığım farklı forumlar farklı kaynaklarda sürekli bir şikayet bir problem olduğunu söylüyorlar açıkçası ilk sistemi alırken de tereddüt etmiştim ama öyle olmadı o yüzden bu forumda tecrübesi bilgisi olan birisi bu konuda beni aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam yaklaşık 1 ay önce İtopya'dan sistem satın aldım tugay gök sky sistemin adı fakat kasamın RGB aydınlatması ve işlemcimin ısı problemi yüzünden 29.08.2022 tarihinde kargoya verdim tahmini ne zaman gelir bilgisi tecrübesi olan var mı? Çünkü araştırdığım farklı forumlar farklı kaynaklarda sürekli bir şikayet bir problem olduğunu söylüyorlar açıkçası ilk sistemi alırken de tereddüt etmiştim ama öyle olmadı o yüzden bu forumda tecrübesi bilgisi olan birisi bu konuda beni aydınlatabilir mi?
En geç ay sonuna kalmadan gelir. Genelde 20 iş günü içerisinde kargoya veriliyor.

Ellerinden geldiğince hızlı dönüş yapıyorlar. Genelde yasal süre boyunca serviste bekleyebiliyor. Onun da sebebi ellerinde ki iş yoğunluğundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

En geç ay sonuna kalmadan gelir. Genelde 20 iş günü içerisinde kargoya veriliyor.
sıkıntı şurda işte ben nereden ve nasıl takip edicem yani kargom onlara ulaştımı hangi aşamada yani ulaşmadıysa sıkıntı

Ellerinden geldiğince hızlı dönüş yapıyorlar. Genelde yasal süre boyunca serviste bekleyebiliyor. Onun da sebebi ellerinde ki iş yoğunluğundan
arıyorum müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum mail atıyorum düz klasik mesaj geliyor yani kargom onlara ulaştı mı ulaşmadı mı tek istediğim bu

sıkıntı şurda işte ben nereden ve nasıl takip edicem yani kargom onlara ulaştımı hangi aşamada yani ulaşmadıysa sıkıntı
Kargo takip numarası ile onlara ulaşıp ulaşmadığını görebilirsiniz. Eğer herhangi bir konuda bilginize başvurmaları gerekiyorsa mail ve telefon ile ulaşıyorlar size tek yapmanız gereken beklemek.

Geri
Yukarı