İtopya sipariş iptali süreci nasıl işliyor?

kurome

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7735HS/ 24GB DDR5 4800 MHZ RAM/ RTX 4060 (Laptop) 8GB/ 1TB+512GB M.2 SSD/ WİN11 HOME/
Meslek
Öğrenci
İtopya'dan 20 Kasım Cuma günü akşam 20:00 gibi bir sistem alıp 21 Kasım Cumartesi 00:55 gibi de iptal talebi oluşturdum. İptal süreci nasıl işliyor? Normal koşullara göre iptal talebimin onaylanması lazım. Bugün 25 Kasım Çarşamba, hafta sonu değerlendirmeyeceklerini düşündüğüm için ve 3 gün de sürebileceğini falan duyduğum için hala bekliyorum ama bir sıkıntı çıkabilir mi?

Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı süreci ben de yaşamaktayım ben Cuma sabah alıp bir kaç saat sonra iptal ettim üzerinden kaç gün geçti halen değerlendiriliyor gözüküyor.

Aynı süreci ben de yaşamaktayım ben Cuma sabah alıp bir kaç saat sonra iptal ettim üzerinden kaç gün geçti halen değerlendiriliyor gözüküyor.
Müşteri hizmetlerine bir şekilde ulaşıp sorduğumda "Biz iptal taleplerini onayladık ama yoğunluktan dolayı sistemi daha güncellemediğimiz için sizde hala değerlendiriliyor gözüküyor ama biz onayladık. Para iadenizi 2 Aralık'a kadar almış olmanız gerek" dediler. İnandım desem biraz yalan olur ama yine de bekleyeceğim.

Müşteri hizmetlerine bir şekilde ulaşıp sorduğumda "Biz iptal taleplerini onayladık ama yoğunluktan dolayı sistemi daha güncellemediğimiz için sizde hala değerlendiriliyor gözüküyor ama biz onayladık. Para iadenizi 2 Aralık'a kadar almış olmanız gerek" dediler. İnandım desem biraz yalan olur ama yine de bekleyeceğim.
Ben de aynı cevabı aldım fakat gün için hepsi farklı bir cevap verdiğinden oyalıyorlarmış gibi geldi. 20.11.2020'de siparişin iptalinin sağlandığını söylediler. Çalışanlardan biri 7 gün içerisinde biri 8 iş günü içerisinde diğeri 9 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır dedi.

Ben de aynı cevabı aldım fakat gün için hepsi farklı bir cevap verdiğinden oyalıyorlarmış gibi geldi. 20.11.2020'de siparişin iptalinin sağlandığını söylediler. Çalışanlardan biri 7 gün içerisinde biri 8 iş günü içerisinde diğeri 9 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır dedi.
Bakalım inşallah sorunsuzca iaedini alırsın. Bendeki kerizlik o kadar sponsorlukları var sevdiğim youtuberlara diye (özellikle enis kirazoğluna) hiç şikayetvar a bakmadan aldım şikayetvar a baktığımda aslında baya sıkıntılı firmaymış.

Bakalım inşallah sorunsuzca iaedini alırsın. Bendeki kerizlik o kadar sponsorlukları var sevdiğim youtuberlara diye (özellikle enis kirazoğluna) hiç şikayetvar a bakmadan aldım şikayetvar a baktığımda aslında baya sıkıntılı firmaymış.
Hocam ben kendi mağazalarından alışveriş yaptığım için tercih ettim. İlk defa internet adreslerinden sipariş verdim o da illallah ettirdi. Bir daha dükkanlarının önünden bile geçmem. Tekrar tekrar söylüyorum müşterisini mağdur eden, oyalayan bu tip firmaların dolandırıcıdan bir farkı yoktur gözümde. Umarım batar giderler bu piyasadan. Alışveriş yapmayın, yaptırtmayın.

Geri
Yukarı