İtopya sipariş iptali

CLKgraphıc

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Geçen ayın 30'unda bir sistem topladım ve şimdi bunu iptal etmek istiyorum. İndirimden yararlanmak istemiştim fakat 1 ay sonra daha güçlü bir masaüstü toplamak üzere siparişi iptal etmek istiyorum. 2 taksitle alacağım toplamda 4700 küsür lira tutuyor. Ekstre kesildi ilk taksidi daha gelmeden ödedim bile. Nakit ödeme yapmayacaklar muhtemelen, peki bu ben parayı nasıl geri alacağım?

Geçen ayın 30'unda bir sistem topladım ve şimdi bunu iptal etmek istiyorum. İndirimden yararlanmak istemiştim fakat 1 ay sonra daha güçlü bir masaüstü toplamak üzere siparişi iptal etmek istiyorum. 2 taksitle alacağım toplamda 4700 küsür lira tutuyor. Ekstre kesildi ilk taksidi daha gelmeden ödedim bile. Nakit ödeme yapmayacaklar muhtemelen, peki bu ben parayı nasıl geri alacağım?
Onlar iade edince, banka size 2 taksit şeklinde iade edebilir.

Hangi kredi kartı ile aldıysanız ona yatar. Satış sözleşmesinde detaylı bilgi yazar hocam.
Esas sorum kredi kartına yatarsa fazlalık olarak görünecek ben onu çekebilecek miyim diyeydi. Bankayla görüştüm ve aradığımda o fazlalığı banka hesabıma atmanın mümkün olduğunu söyledi sağolun sizin de yardımınız için. Çözüldü :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı