İtopya sipariş iptali

eRgeo

Hectopat
Arkadaşlar selam, 2 gün önce İtopya'dan bir sistem aldım ama sonra bir şeyi eksik yaptığımı fark ettim bu sebeple dün siparişi iptal talebinde bulundum ve zaten henüz kargoya verilmemişti. Ancak hala iptal talebiniz değerlendiriliyor diyor sizce ne kadar sürede paramı iade ederler?

Arkadaşlar selam, 2 gün önce İtopya'dan bir sistem aldım ama sonra bir şeyi eksik yaptığımı fark ettim bu sebeple dün siparişi iptal talebinde bulundum ve zaten henüz kargoya verilmemişti. Ancak hala iptal talebiniz değerlendiriliyor diyor sizce ne kadar sürede paramı iade ederler?
İaden oldu mu? Ben de ürünleriniz hazırlanıyor yazarken iptal talebi oluşturdum ve onun yerine sistemi düzeltip yeni sistemi aldım fakat ilk sistemi iptal etmezler diye korkuyorum açıkçası. İnternetten baktım sıkıntı yaşayanlar olmuş yarın da arayıp ilk sistemi iptal ettirmek istediğimi söyleyeceğim.

İaden oldu mu? Ben de ürünleriniz hazırlanıyor yazarken iptal talebi oluşturdum ve onun yerine sistemi düzeltip yeni sistemi aldım fakat ilk sistemi iptal etmezler diye korkuyorum açıkçası. İnternetten baktım sıkıntı yaşayanlar olmuş yarın da arayıp ilk sistemi iptal ettirmek istediğimi söyleyeceğim.
Ben de aldığım sistemi birkaç saat sonra iptal ettim iadeniz geri oldu mu? Veya bir sıkıntı yaşadınız mı? Ben 21 Kasım Cumartesi iptal ettim bugün 25 Kasım Çarşamba sabahı hala "İptal talebiniz değerlendiriliyor" diyor.

Lojistik anlamında tamamen vasat bir şirket. Sadece gidip almak gerekiyor. Lojistik okuyan birisi olarak işsiz olmak gerçekten canımı sıkıyor. Beni koysalar şu şirkete ciddi söylüyorum 2 ay içerisinde şu sorunları tamamen çözerim.

Oldu fakat siz iptal etmek için bir arayın.
Aradım bana "biz satış iptallerini onayladık ama sisteme yoğunluktan dolayı düşmemiş" dediler. Ama daha sipariş no'mu veya adımı almaya bile tenezzül etmedikleri için bana pek inandırıcı gelmedi. Ama bu sabah aradığımda bu sefer erkek çıktı ve o baktı siparişime ve o da iptal talebiniz onaylanmış dedi. O daha inandırıcı geldi. 8-9 iş günü daha olmadığı için bekliyorum bakalım inşallah paramı geri alabilirim sıkıntısız.
Oldu fakat siz iptal etmek için bir arayın.
Ama müşteri hizmetlerine ulaşmak işkence gibi. Bugün sırada 40 kişi vardı 16. sırada arama kapandı tekrardan arayıp bu sefer de 54 kişiyi bekleyip 1 saat sonra ulaşabildim.

Geri
Yukarı