İtopya sistem alış süreci nasıl gerçekleşiyor?

Rias_Gremory

Hectopat
Şu an bir hazır sistem aldım monitör ve kulaklık ekledim ekstradan. Sistem 2-3 gündür hazırlanıyorda kalmış. 1-5 iş günü içerisinde kargoya verileceği söyleniyor fakat 1-2 haftada kargoya verilmeyenler de olmuş 1 ay bekleyenler de olmuş. Kısa bir süre içerisinde taşınmam lazım bu sistem taşınana kadar gelmezse eski adresime gelecek bunu nasıl çözerim? Tahminen kaç günde gelir? Ben aradım bayağı sıra bekledim ve tek dedikleri sipariş bölümünü takip edin dediler ve kapattılar. Yakın tarihte sistem aldıysanız İtopya'dan nasıl geçti süreç? Sistemi bu ayın 17'sinde aldım.

Müsteri hizmetlerini arayıp konuşun.

Taşınmam gerekiyor,ne zaman gelir ya da adres değişikliği yapılabiliyor mu diye sorabilirsiniz.

Şu an bir hazır sistem aldım monitör ve kulaklık ekledim ekstradan. Sistem 2-3 gündür hazırlanıyorda kalmış. 1-5 iş günü içerisinde kargoya verileceği söyleniyor fakat 1-2 haftada kargoya verilmeyenler de olmuş 1 ay bekleyenler de olmuş. Kısa bir süre içerisinde taşınmam lazım bu sistem taşınana kadar gelmezse eski adresime gelecek bunu nasıl çözerim? Tahminen kaç günde gelir? Ben aradım bayağı sıra bekledim ve tek dedikleri sipariş bölümünü takip edin dediler ve kapattılar. Yakın tarihte sistem aldıysanız İtopya'dan nasıl geçti süreç? Sistemi bu ayın 17'sinde aldım.
Keşke taşındıktan sonra sipariş verseymişsiniz. Benim bir kaç siparişimde geç olmuştu bir kaç gün ama geliyor yani. Biraz hata sizde sanırım.

Ben durumu özetledim sadece. MH yi arayıp durumu anlatmaktan başka seçeneğiniz yok gibi duruyor.

Çok fazla sıra var. 10-15 dakika süre bekledim anca geldim ondada sorumun cevabını net alamadan yüzüme kapattılar. Bu ayın sonuna kadar taşınmam zaten. Belki sonraki ayın 7'sine kadarda çıkmam evden.

Hocam o zamana kadar gelir o kadar da değil. Ama siz yine de arayın, belki sizle muhattap olan çalışan iyi muamele gösterememiştir.

Hocam o zamana kadar gelir o kadar da değil. Ama siz yine de arayın, belki sizle muhattap olan çalışan iyi muamele gösterememiştir.

Bazı şikayetler okudum 1 aya kadar gelmeyenlerde olmuş. Ondan korkup aradım böyle bir şey olursa nasıl bir yol izlemeliyim diye fakat düzgün cevap alamadım. Umarım erken gelirde şuan endişe ediyorum diye kendime ileride kızarım.

Bazı şikayetler okudum 1 aya kadar gelmeyenlerde olmuş. Ondan korkup aradım böyle bir şey olursa nasıl bir yol izlemeliyim diye fakat düzgün cevap alamadım. Umarım erken gelirde şuan endişe ediyorum diye kendime ileride kızarım.
Yani o tarz bir sorun bütün şirketlerde olabiliyor. Mesela ben Zara'dan bir mont sipariş etmiştim UPS kargo yüzünden tam 22 gün evden çıkamamıştım. Ha bün gelcek yarın gelcek geldi geliyor. Bazen olabiliyor böyle şeyler. Ancak sizinkisi o kadar sürmez merak etmeyin. Ama siz yine arayın müşteri hizmetleri başka bir çalışanla konuşun durumu anlatın.

Geri
Yukarı