İtopya sistemleri Windows 11 kurup mu gönderiyor?

Yeni bir sistem satın aldım fakat geldiğinde nasıl olacağını bilmiyorum. Windows kurulu mu gelecek? Daha önce hazır sistem satın almış olan var mı? Nasıl işliyor?
Bu konuda fikrin olmadığını söylüyorsan, demek oluyor ki herhangi bir işletim sistemi satın almadın.
Dert etme, cihazın geldiğinde sitesinden deneme sürümünü indirip kurarsın ve 50-100 tl'ye de key alırsın ve miss gibi keyfine bakarsın.

Şimdiden güzel günler de kullan.

Bu konuda fikrin olmadığını söylüyorsan, demek oluyor ki herhangi bir işletim sistemi satın almadın.
Dert etme, cihazın geldiğinde sitesinden deneme sürümünü indirip kurarsın ve 50-100 TL'ye de key alırsın ve miss gibi keyfine bakarsın.

Kardeşim işletim sistemi kurulu gelmezse adam siteye nasıl girip deneme sürümünü indirsin Allah'ım ya :D USB ile boot menüsünden kuracak sonrasında o senin dediğin işler.

Dert etme, cihazın geldiğinde sitesinden deneme sürümünü indirip kurarsın ve 50-100 tl'ye de key alırsın ve miss gibi keyfine bakarsın.

İtopya'yı geçtiğimiz gün aramıştım 8 saatlik test sürecinde olduğunu söylemişlerdi bilgisayarın içerisinde windows kurmuş olabilirler mi? Deneme sürümü bile olsa?

İtopya'yı geçtiğimiz gün aramıştım 8 saatlik test sürecinde olduğunu söylemişlerdi bilgisayarın içerisinde Windows kurmuş olabilirler mi? Deneme sürümü bile olsa?

Bende sistem aldım. Günlerdir bu sorunun cevabını arıyorum ama herkes farklı cevap veriyor, kimi diyor ki FreeDOS gelecek, kimi diyor ki yok deneme sürümü ile geliyor. Eğer hazır sistem aldıysan deneme sürümü ile geliyor ama eğer kendin bir sistem toplayıp alırsan ve seçeneklerden kurulum ve donanımı seçmez isen, FreeDOS olarak gelecek. Bu benim tahminim hazır sistemim yakında gelecek acaba ne ile karşılaşıcam.

Arkadaşım da hazır sistem satın almış. Deneme sürümü ile geliyormuş hocam ben de hazır sistem aldım. FreeDOS olayını görünce konu açıp sormak istedim
Bende sistem aldım. Günlerdir bu sorunun cevabını arıyorum ama herkes farklı cevap veriyor, kimi diyor ki FreeDOS gelecek, kimi diyor ki yok deneme sürümü ile geliyor. Eğer hazır sistem aldıysan deneme sürümü ile geliyor ama eğer kendin bir sistem toplayıp alırsan ve seçeneklerden kurulum ve donanımı seçmez isen, FreeDOS olarak gelecek. Bu benim tahminim hazır sistemim yakında gelecek acaba ne ile karşılaşıcam.

Geçen hafta yeni bilgisayarımı teslim aldım içinde windows 10 home edition yüklüydü bi arkadaşa da win10 pro yüklü gelmiş. Tabi aktivasyon yapılmamış halde geliyor

Kardeşim işletim sistemi kurulu gelmezse adam siteye nasıl girip deneme sürümünü indirsin Allah'ım ya :D USB ile boot menüsünden kuracak sonrasında o senin dediğin işler.
Nasıl yapıldığına youtube'dan bakacak ve bir usb'ye yükleyip dediğini yapacak zaten.
Ne dediğimi anlayıp sırf muhalefet olmak için yorum yapma !

Yeni konular

Geri
Yukarı