Itopya Stok Sorunu

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Itopya'da şu an birçok bilgisayar parçası yok. Bu sabah vardı birçok parça. Normal midir? Ne zaman tekrar stoğa gelir? Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Corona muhabbeti nedeniyle kargolar çoğaldığı için stoktan kaldırmışlardır benim tahminimce yakın zamanda tekrar eklerler başka sitede varsa oradan alın.

Yurt dışından ürün getirtilemiyor, ben işim gereği Amerika'dan 20 adet Cisco Switch getirtiyorum, 4 aydır hala gelmedi. Büyük ihtimal ilerleyen günlerde teknoloji ürünlerinde çok ciddi stok sıkıntıları çekeceğiz.

Yurt dışından ürün getirtilemiyor, ben işim gereği Amerika'dan 20 adet Cisco Switch getirtiyorum, 4 aydır hala gelmedi. Büyük ihtimal ilerleyen günlerde teknoloji ürünlerinde çok ciddi stok sıkıntıları çekeceğiz.
İnşallah olmaz öyle bir şey. Yakında bir şeyler almayı düşünüyordum.

Cuma günü 860 Evo 1TB siparişi verdim Hepsiburada'dan. Normalde gece bile kargoya verildiğine dair mail gelirdi ama hala sipariş iptal edilebilir, fatura kesmiyorlar öyle anında artık. Bir sorun olduğu ortada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı