İtopya Tekno-Gamer kasa 8499 TL!

Ekran kartının soğutması pek iyi değil ama bu piyasada kaçmaz. En kötü Undervolt ile kullanılır.
Bu ekran kartında Windforce yazmıyor yeni model çıktıysa daha iyi olabilir. Bende Windforce modeli var Cyberpunk'da 83 dereceye kadar çıkıyor ama bu model testteyken 72 civarı geizyordu.(Kasa çok iyi olduğundan da olabilir ama model Windforce değil)

Bu arada 11. nesil işlemcili sistemler de satışa çıkmış İtopya sitesinde. 11 ile başlayan isimleri görünce bir garip oldum :D .
11. Nesilde alınabilecek tek mantıklı işlemci bana göre 11400F hocam. 3200 MHZ desteği mantıklı ve geç kalınmış bir hareketti. Genel olarak 11. Nesil bunun dışında kesinlikle tatmin edici değil.

Dopain değil indirim adam mübarek. 😃

Şaka bir yana masaüstünden pek anlamıyorum ama masaüstü dizecek olsam, içinde monitör de olsa size sorup alırdım sanırım.

Dopain değil indirim adam mübarek. 😃

Şaka bir yana masaüstünden pek anlamıyorum ama masaüstü dizecek olsam, içinde monitör de olsa size sorup alırdım sanırım.
Teşekkür ederim utandırıyorsun beni 😊. Sistem toplama konusunda eline su dökemeyeceğim üstadlar var. Ben indirim ve ucuz fiyat bulmayı seviyorum :D .

Param olsa ihtiyacım olduğundan bu sistemi alıp ekran kartını 7000TL'den öbürlerini ederinden satardım karı alırdım yalan yok. Etik değil ancak oradan gelecek 1000-1500TL'ye ihtiyacım var. Kartta limit 5000-6000TL civarı var şu anda yetmiyor. :(

Param olsa ihtiyacım olduğundan bu sistemi alıp ekran kartını 7000TL'den öbürlerini ederinden satardım karı alırdım yalan yok. Etik değil ancak oradan gelecek 1000-1500TL'ye ihtiyacım var. Kartta limit 5000-6000TL civarı var şu anda yetmiyor. :(
7000 TL’ye o kartı satamazsınız hocam.

Alacak arkadaşlara hayırlı olsun, fiyatlandırma olarak oldukça iyi fakat anakart çok zayıf ve ekran kartının soğutması iyi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı