Itopya TEKNOHAYAT-9 sistem alınır mı?

Urbancalo

Hectopat
Sizce başlıkta olan sistem alınır mı? İşlemciyi i5 13400f yapıp almayı düşünüyorum fakat mantıklı olur mu emin olamıyorum veya başka sistem öneriniz varsa önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sizce başlıkta olan sistem alınır mı? İşlemciyi i5 13400F yapıp almayı düşünüyorum fakat mantıklı olur mu emin olamıyorum veya başka sistem öneriniz varsa önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bunu alın çok daha mantıklı.

Alınır ama ilerde ekran kartı filan yükseltmeyecekseniz işlemciyi yükseltmeden de kullanabilirsiniz. İşlemcinin yüksek olmadı tabi iyidir ama fiyat farkından dolayı diyorum.

Bana arkadaşın attığı daha mantıklı geldi ama, neye göre bu mantıklı sizce?

Sizce başlıkta olan sistem alınır mı? İşlemciyi i5 13400f yapıp almayı düşünüyorum fakat mantıklı olur mu emin olamıyorum veya başka sistem öneriniz varsa önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Daha ucuza Ryzen 5 5600 + RTX 3070 sistem var. Gencergamingdeydi sanırsam bir bak derim.

Alınır ama ileride ekran kartı filan yükseltmeyecekseniz işlemciyi yükseltmeden de kullanabilirsiniz. İşlemcinin yüksek olmadı tabii iyidir ama fiyat farkından dolayı diyorum.

Bana arkadaşın attığı daha mantıklı geldi ama, neye göre bu mantıklı sizce?

12 GB VRAM ve işlemcinin önbelleği 32 MB benim attığımın.

Normal şartlarda AMD karşıtı değilim özellikle işlemcileri cidden iyi ama yazılım konusunda çok başarılı olmadığı için AMD ekran kartı tercih etmek fazla istemiyorum ayrıca rtx teknolojisi şuan AMD'de kullanıyor olsada NVIDIA bu konuda daha önde ve ben rtx teknolojisini iyi deneyimlemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı