İtopya the Vok V3 sistem alınır mı?

Arkeyn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kendime oyun için (genelde FPS) bir sistem almayı düşünüyordum. İtopya'nın the-vok V3 modeline birkaç ekleme yaptım. Bu sistem iyi midir, kaç FPS verir, alınır mı?

IMG-20240518-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 30k 40k arası düşünüyorum bilmediğimden soruyorum dediğin sistemle benim attığımın ne gibi farkları var.

O güç kaynağını kesinlikle değiştir oyun oynarken kapanma yaşarsın. RTX 4060 için 650W falan seç. Onun harici istersen 1 fanlı sıvı soğutma seçme normal Dark veya ID-Cooling hava soğutma al 2 tane de üste egzoz fan koy daha iyi olur. Paran varsa 2 fanlı sıvı soğutma seç.

O güç kaynağını kesinlikle değiştir oyun oynarken kapanma yaşarsın. RTX 4060 için 650W falan seç. Onun harici istersen 1 fanlı sıvı soğutma seçme normal Dark veya ID-Cooling hava soğutma al 2 tane de üste egzoz fan koy daha iyi olur. Paran varsa 2 fanlı sıvı soğutma seç.
Sorun güç kaynağı değil hocam.

Evet 30k 40k arası düşünüyorum bilmediğimden soruyorum dediğin sistemle benim attığımın ne gibi farkları var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7700XT neredeyse 20 FPS daha fazla veriyor ayrıca işlemci de çok kuvvetli.

Sorun güç kaynağı değil hocam.

Biliyorum fiyat kazık.

Alınmaz çok kötü ve saçma bir sistem olmuş. Bütçeniz nedir? 30k bandında ise şu sistem rakipsiz.
Anakart B650M-K seçili o yüzden fiyatı 32K. Normali 30k.

Bu arada evet kesinlikle b serisi anakart seçilmeli yanlış bilmiyorsam a serisinde işlemci OC yapılmıyor. Bu sistem alınır.

Bir de ben biraz gezindim. Sıvı soğutmayı 240mm yapın. 1 tane de ASUS ağ adaptörü alın dahili Wi-Fi yok. SSD'yi MLD 1 TB SSD yapın.

Bu haliyle 35000 TL eder. Oradaki HDD'ler pek iyi değil WD blue daha iyi. Eğer ek depolama ihtiyacınız olursa 1 veya 2 TB WD blue HDD eklersiniz. Veya SATA 3 SSD takarsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı