İtopya the Vok V3 sistem alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7700XT neredeyse 20 FPS daha fazla veriyor ayrıca işlemci de çok kuvvetli.

Biliyorum fiyat kazık.

Bu arada evet kesinlikle b serisi anakart seçilmeli yanlış bilmiyorsam a serisinde işlemci OC yapılmıyor. Bu sistem alınır.

Bir de ben biraz gezindim. Sıvı soğutmayı 240mm yapın. 1 tane de ASUS ağ adaptörü alın dahili Wi-Fi yok. SSD'yi MLD 1 TB SSD yapın.

Bu haliyle 35000 TL eder. Oradaki HDD'ler pek iyi değil WD blue daha iyi. Eğer ek depolama ihtiyacınız olursa 1 veya 2 TB WD blue HDD eklersiniz. Veya SATA 3 SSD takarsınız.
Bütçe 40k ise bu sisteme bakılmaz bir tık boşuna gezinmişsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7700XT neredeyse 20 FPS daha fazla veriyor ayrıca işlemci de çok kuvvetli.

Biliyorum fiyat kazık.

Bu arada evet kesinlikle b serisi anakart seçilmeli yanlış bilmiyorsam a serisinde işlemci OC yapılmıyor. Bu sistem alınır.

Bir de ben biraz gezindim. Sıvı soğutmayı 240mm yapın. 1 tane de ASUS ağ adaptörü alın dahili Wi-Fi yok. SSD'yi MLD 1 TB SSD yapın.

Bu haliyle 35000 TL eder. Oradaki HDD'ler pek iyi değil WD blue daha iyi. Eğer ek depolama ihtiyacınız olursa 1 veya 2 TB WD blue HDD eklersiniz. Veya SATA 3 SSD takarsınız.

Çok sağ olun vallahi kazıklanmanın ucundan dönmüşüm.

Çok sağ olun vallahi kazıklanmanın ucundan dönmüşüm.

Hocam 35k ya o sistemi dediğim gibi özelleştirin.
Şu 7000 TL olan monitörü de sepette 4100 TL'ye alın 10 numara iş olur çok iyi indirim var dikkat edin bak 3K indirim.

Kalan paraya da klavye mouse kulaklık alır bu işi kapatırsınız.

Nasıl yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Linkleri de koyayım.
1716020650126.png

Görseldeki parçalarla özelleştirin sistemi. Soğutucuyu ayrı sepete ekleyin özelleştirmeden değil.

Linkleri de koyayım.
Eki Görüntüle 2198379
Görseldeki parçalarla özelleştirin sistemi. Soğutucuyu ayrı sepete ekleyin özelleştirmeden değil.

Hocam monitörü arkadaşa siz mi hediye edeceksiniz? Max 40k belki 1 2K daha oynar demiş.

Hocam 35k ya o sistemi dediğim gibi özelleştirin.
Şu 7000 TL olan monitörü de sepette 4100 TL'ye alın 10 numara iş olur çok iyi indirim var dikkat edin bak 3K indirim.

Kalan paraya da klavye mouse kulaklık alır bu işi kapatırsınız.
Monitör vesaire bütçeye dahil değil anladığım kadarıyla. 35k'ya da o sistem öyle alınmaz. Kalan parçalar içinde konu açar yardımcı oluruz başka zaman. Kafasını bulandırmaya gerek yok konu sahibinin diğer sistemle.

Hocam monitörü arkadaşa siz mi hediye edeceksiniz? Max 40k belki 1 2K daha oynar demiş.
Monitör bütçeye dahilse farklı bir varyasyon atarım. Yine de alınmaz benim ilk attığım sizin dediğiniz özelleştirmeyle.

Monitör vesaire bütçeye dahil değil anladığım kadarıyla. 35K'ya da o sistem öyle alınmaz. Kalan parçalar içinde konu açar yardımcı oluruz başka zaman. Kafasını bulandırmaya gerek yok konu sahibinin diğer sistemle.

Monitörü bu paraya dahil etmiş 30k sistem toplamış siz 42K sistem önerdiniz dalga mı geçiyorsunuz?

40 diyelim çünkü bunun daha monitörü falan var ama hani 1-2 bin lira daha oynar.

Çok iyi anlamışsınız adam 42K Max monitör dahil sistem arıyor.

@Arkeyn Monitör falan dahil olmadan sistem için bütçeniz maksimum nedir?
Monitörü bu paraya dahil etmiş 30k sistem toplamış siz 42K sistem önerdiniz dalga mı geçiyorsunuz?

Çok iyi anlamışsınız adam 42K Max monitör dahil sistem arıyor.
40K monitör dahil dememiş. ''Hadi 40k olsun sonrasında zaten monitör falanda alacağız 40k'yı aşmayalım sistem için'' demişte olabilir.

Geri
Yukarı