İtopya toplu fatura nasıl tekliye çevirilir?

SametSSQQ

Femtopat
Arkadaşlar bir sistem dizdim toplu fatura olarak bunu nasıl tekli fatura olarak çıkartabiliriz? 2. El olarak birine satacağım? Faturadan başıma ihale alma şansım var mı? Bozulursa falan servis veya İtopya beni ifşa eder mi evi burada adresi burada vs?

Aranızda bir garanti sözleşmesi olmayacağına göre 2. El satışlarda bozulma gibi bir durumda sorumlu olmazsın faturanın fotokopisini vermen yeterli olacaktır. Verdiğin faturada adresin yazıyorsa tipex çekersin 😉 itopyanın senin bilgilerini vereceğini sanmıyorum kurumsal bir firma sonuçta adli bir durum oluşmasını istemez

Aranızda bir garanti sözleşmesi olmayacağına göre 2. El satışlarda bozulma gibi bir durumda sorumlu olmazsın faturanın fotokopisini vermen yeterli olacaktır. Verdiğin faturada adresin yazıyorsa tipex çekersin 😉 itopyanın senin bilgilerini vereceğini sanmıyorum kurumsal bir firma sonuçta adli bir durum oluşmasını istemez
TC yide tipexlesem?

Benim TC kimlik Numaramın paylaşımı ile ilgili bir kaygım olmadığı İçin tipexlemezdim. Tacir biri olduğum İçin benimle bir şahsın iletişimi zor olmayacak ama şahsi bir şahıs olsaydım yani ticaret ile uğraşmayan birisi olsaydım tipexlerdim

Geri
Yukarı