İtopya ürünleri hafta içinde kargoya verir mi?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. İtopya zaten kargolama konusunda biraz sıkıntılı bir firma fakat yine de sitesindeki herhangi bir ürünün sayfasında "Sokağa çıkma kısıtlaması sona erdikten sonra montaj gerektirmeyen siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz." Yazıyor. Sizce bu doğru mu?
Ayrıca siparişlerim bölümünde de önemli bilgilendirme olarak "Yaşadığımız bu zor günlerde gece gündüz demeden görevimizin başındayız. Siparişlerinizin eksiksiz ve zamanında ulaştırılması konusunda yaşanabilecek olası aksaklıklardan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz." Yazıyor. Sizce ürünler bu hafta kargoya verilir mi?
Aldığım ürünler; Ryzen 5 3600 işlemci, MSI B450 Tomahawk Max anakart ve XPG D60G RAM.

İyi bahane üretiyorlar helal olsun. Cevabım ise hayır, büyük ihtimal 1 hafta bekletecekler sonra müşteri hizmetlerinde 1 saat bekleyip uygunsuz bir üslupla karşılacaksın.

İyi bahane üretiyorlar helal olsun. Cevabım ise hayır, büyük ihtimal 1 hafta bekletecekler sonra müşteri hizmetlerinde 1 saat bekleyip uygunsuz bir üslupla karşılacaksın.
Neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? Ayrıca niye gülücük atıyorsunuz?

Neye dayanarak bunu söylüyorsunuz? Ayrıca niye gülücük atıyorsunuz?
Forumlardaki onca şikayetlere ve arkadaşımın deneyimine dayanarak söylüyorum. Şikayet konularını okumuyorsunuz galiba. Gülücüğü size atmadım şu açıklamaya güldüm sadece.
"Yaşadığımız bu zor günlerde gece gündüz demeden görevimizin başındayız. Siparişlerinizin eksiksiz ve zamanında ulaştırılması konusunda yaşanabilecek olası aksaklıklardan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz."

Forumlardaki onca şikayetlere ve arkadaşımın deneyimine dayanarak söylüyorum. Şikayet konularını okumuyorsunuz galiba. Gülücüğü size atmadım şu açıklamaya güldüm sadece.
Ona bir şey diyemem, ben de 1 kere sorun yaşadım. Tam 28 günde kargoya verilmişti Corsair HS60 kulaklığım :D Ancak sonraki hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım.

Ona bir şey diyemem, ben de 1 kere sorun yaşadım. Tam 28 günde kargoya verilmişti Corsair HS60 kulaklığım :D Ancak sonraki hiçbir alışverişimde sorun yaşamadım.
Bakın hep söylüyorum şimdi de söyleyeceğim. Doğru düzgün kargolanan birkaç kişi olunca bu herkese aynı şekilde kargolandığı anlamına gelmiyor. 1-2 kişinin sözüne dayanarak bana saçmalıyor diyorsunuz ama Donanım Haber'deki şu konuyu ve altındaki mesajları okursanız kaç kişiyi mağdur ettiklerini görürsünüz. Burada birkaç kişinin sözüne dayanarak bana saçmalıyor diyorsanız ben bu konuya dayanarak neler neler söyleyebilirim sizin mantığınızla gidersek. O konuda onlarca kişi sorununu dile getirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı