İtopya ürünü kargoya vermedi

Anlck

Hectopat
Daha fazla  
23 Mart Cumartesi günü İtopya 2. yıl indirimlerinden 1 adet 8GB 2133 MHz RAM aldım ama hala kargoya verilmedi. O tarihte alışveriş yapan ve ürünü kargoya verilen ya da eline ulaşan var mı? Yoksa ben kazıklandım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya güvenilir bir firma, kazıklanmazsınız :)
Direkt İtopya müşteri hizmetlerinden bilgi almanız daha faydalı olur.

23 Mart Cumartesi günü İtopya 2. yıl indirimlerinden 1 adet 8GB 2133 MHz RAM aldım ama hala kargoya verilmedi. O tarihte alışveriş yapan ve ürünü kargoya verilen ya da eline ulaşan var mı? Yoksa ben kazıklandım mı?
2. Yıl indirimlerinde herkes fazla ürün aldığı için kargo sıkıntısı olabilir içiniz rahat olsun itopya güvenilir.

Aynı şey başıma geldi ssd sipariş ettim cumartesi günü 3 gün kargoya verilmedi. Dün akşam 16:00 gibi telefonla aradım hemen ardından kargoya verildi ve bugünde ürün elime ulşatı. Güvenilir firma sorun olmaz fakat kafaları biraz yoğun şuanda indirimden dolayı bir arayıp sorarsan yardımcı olurlar.

O tarihte ben de ürün aldım dün elime ulaştı.

Daha bugün elime ulaştı aldığım ürün. Biraz sabredin yoğunluk yaşandığında insanlar ekstra mesaiyi yapıyor zaten ve yetiştirmeye çalışıyorlar.

Hepsiburada candır bana göre. Adamlar da mesaili dağıtım var gece bile geliyor kendi kargosuyla. Tek eksiği her ürünün ellerinde olmaması. Hepsiburada satıcısından alıyorum cihazı 12 gün kullanıp iade ettim ürün sorunlu çıkmıştı 3500TL bilgisayar. Ne zaman sorun olursa genel müdürlük beni arıyor. Kargo geç getirecekleri zaman kuryesi arıyor beni efendim aksilik oldu 2 saat sonra getirsem falan sizin için sakınca olur mu dedi. Efsane Cuma indirimde yoğundu sipariş ettim en fazla 2 güne elime ulaşıyor. HP Depo Gebze de bende oradayım belki ondan hızlı geliyor ürünler. Firma demekki dediğiniz gibi çok iyi değil savunmayın hemen. Benim kargom 3 günü geçecek gelemeyecek bir daha almam ve şikayet de ederim. Acil bir ürün aldım gelmeyecekse mahkemeye bile gider bu yol. Sizin gibiler olduğu süreceler kargolar 20 günde gecikir. Baskı yapınca arayınca demekki yolluyorlar. Afedersiniz bunlar takmıyor demekki yoğunluk diye geçiştiriyor.

Herkesin firmalarla yaşadığı bir sorun vardır. Mesela benim için de hepsiburada can felan değildir. Hızlı kargo için fazladan ödeme yaptım ama 12 günde elime ulaştı kargo.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı