İtopya, UPS kargo ile çalışmamalı

Çok "premium" cidden (!) Aynı ilçede olan kargoyu 4 gün bekletiyor adamlar.
Kişisel deneyiminiz beni hiç ilgilendirmez daha doğrusu bu gerçeği değiştirmez. Şikayet hattından şikayet edin mis gibi ilgileniyorlar.

Kişisel deneyiminiz beni hiç ilgilendirmez daha doğrusu bu gerçeği değiştirmez. Şikayet hattından şikayet edin mis gibi ilgileniyorlar.

Şans işi olduğu kabul edilebilir, size daha iyi hizmet sunmuş olabilirler fakat bu herkese aynı kalitede hizmeti sunduklarını göstermez. Şikayetçi olan kesimin küçük olmadığını unutmamak lazım (bknz: Yorumlar& incelemeler).
Ayrıca Türkiye'yi önemsemeyen bir firmaya bu kadar fanlık yapmanızı anlamadım. Türkiye sitelerinin eskiliği TFF ile yarışır.

İtopya'da ağlıyor şu an siz gittiniz diye :D resmi tatil var kimse size getirmez kargonuzu paşa paşa bekleyeceksiniz. Ayrıca UPS TR'deki en iyi kargo firmalarından biri sırf sizin deneyiminiz kötü diye markayı kötülemeye çalışmayın. Öğlen sipariş verdiğim şeyi İstanbul'dan Ankara'ya sonraki sabah getirmişliği var.

Tek değilim gördüğüm kadarıyla, ayrıca İtopya'yı değil kargo firması tercihini eleştiriyorum. Bu kadar tilt olacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sizin yaşadığınız olayın çok da yeni olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şans işi olduğu kabul edilebilir, size daha iyi hizmet sunmuş olabilirler fakat bu herkese aynı kalitede hizmeti sunduklarını göstermez. Şikayetçi olan kesimin küçük olmadığını unutmamak lazım (bknz: Yorumlar& incelemeler).
Ayrıca Türkiye'yi önemsemeyen bir firmaya bu kadar fanlık yapmanızı anlamadım. Türkiye sitelerinin eskiliği TFF ile yarışır.

Tek değilim gördüğüm kadarıyla, ayrıca İtopya'yı değil kargo firması tercihini eleştiriyorum. Bu kadar tilt olacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Sizin yaşadığınız olayın çok da yeni olduğunu düşünmüyorum.

Hocam bende bugün satın aldım İtopya'dan ve demişsiniz ya 'küçük kesim' diye öyle bir şey yok ben bugün satın aldım ve 50 tane konu gezdim YouTube videosu gezdim her türlü konuyu okudum ve 1 tane pozitif yok gerek Şikayetvar olsun gerek Technopat olsun pozitif yorum yok hangi akılla küçük kesim dediniz anlamadım ben şu an siparişi iptal mi etsem diye kara kara düşünüyorum çünkü kimi görsem ürünü kırık gelmiş öneri olarak herkes demiş ki imza atmadan önce yanında açın kargo çalışanının fakat onlar o kadar saygısız ki yanında açmanıza bile izin vermiyorlarmış ve İtopya'da iade kabul etmiyormuş imza atınca ürünün sorunsuz geldiğini kabul etmiş sayılıyormuşuz gerekçesiyle ben yine de iptal etmeyip bir risk alacağım sonuca göre yazarım.

İtopya'da ağlıyor şu an siz gittiniz diye :D Resmi tatil var kimse size getirmez kargonuzu paşa paşa bekleyeceksiniz. Ayrıca UPS TR'deki en iyi kargo firmalarından biri sırf sizin deneyiminiz kötü diye markayı kötülemeye çalışmayın. Öğlen sipariş verdiğim şeyi İstanbul'dan Ankara'ya sonraki sabah getirmişliği var.

UPS yurt dışında ne kadar iyi ise Türkiye'de de o kadar kötü.

Hocam sizce iptal etmeli miyim?
Hocam madem o şekilde yapıyorlar. Kargocu geldiği gibi video kaydını başlatın. Kontrol etmek istediğinizi söyleyin. Aksi bir şey söylerse elinizde kanıt olur. Kargo paketini açarken de kaydı devam ettirin. Bir sorun olması durumunda kendileri düşünsün artık. Elinizde kanıt olması her şey için yeterli. Mağdur olduğunuzu ispatlamanız halinde ne şekilde olursa olsun hakem heyeti ve tüketici mahkemesi kullanıcının lehine karar verir. Pek yeri değil belki ama mesajı gören arkadaşlara faydası olabilir diye söylemek istiyorum. Aldığınız ürün ilk 6 ay içinde bozulursa ürün ayıplı mal statüsünde değerlendirilir ve ücret iadesi veya değişim gibi seçimlik haklarınız bulunmaktadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı