İtopya UPS kargo yeri yok

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
Ben öğrenci olduğum için evde olamıyorum o yüzden kargo adresini şubeden alınacaktır yazdım. Ama şöyle bir sıkıntı var Kırklareli merkez de sanırım UPS kargonun yeri yok. Ne yapmam gerekiyor? İlk önce İtopyayı aradım ama sıranız 4. diyor ve 15 dakika bekledikten sonra otomatik kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben öğrenci olduğum için evde olamıyorum o yüzden kargo adresini şubeden alınacaktır yazdım. Ama şöyle bir sıkıntı var Kırklareli merkez de sanırım UPS kargonun yeri yok. Ne yapmam gerekiyor? İlk önce İtopyayı aradım ama sıranız 4. diyor ve 15 dakika bekledikten sonra otomatik kapanıyor.
Klasik İtopya telefon hattı bu yüzden İtopya'dan beleşe flash bellek dahi verseler almam. Ürünü aldıktan sonra ne mail ne telefon bakan yok herşey satana kadar.

Hafta sonu olduğu için arayamıyorum hafta içi açıklarmış sanırım sadece neyse ki sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ama kargoyu daha yola çıkarmamışlar.
Siparişi iptal et o zaman hocam kargoya vermedilerse.

Gelişme var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı